Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélye hogy kiderul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye hogy kiderul a hazugság?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta hogy ha beigazolodik egy bizonyos dolog (múltbeli, még ő előtte fiú ügy), ha kiderül megöl. Mit tegyek? El lehet titkolni egy életen át?

2019. ápr. 22. 00:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
magyarok pff
2019. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Most tényleg megöl? Ne hagy már magad.

32/f

2019. ápr. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Na Mari ezt most beszoptad, mert gyk-zok én is. Holnap megyek is és jól megöllek, ha nem esik az eső.

(nemám, csak viccelek)

32/f

2019. ápr. 22. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy életen át akarsz egy ilyen primitív, agresszív bunkót magad mellé? Normális nő kivágta volna, ha ilyet mond.
2019. ápr. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kamu vagy végtelenül ostoba vagy, hogy nem doboz ki ezt a bármot.
2019. ápr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ha lenne egy kis eszed, akkor ahelyett, hogy azon gondolkodnàl, eltitkolható-e a hazugsàg, inkàbb azon filóznàl, mit keresel egy ilyen birtoklàsmàniàs agresszív barom mellett.

Ja, tudom, szereted. Majd szeresd akkor is, ha később megalàz, meg a sz****t is kiveri belőled. Meg amikor màr annyira függsz tőle, hogy nem tudsz hova menni.

Én a helyedben ezutàn a beszólàs utàn, ha szeretem, ha nem, elhagynàm, ès keresnék egy normàlis önèrtékelèssel ès önbizalommal rendelkező FELNŐTT férfit.

Az ilyen gyàva csicska meg, mint a baràtod, aki képes lenne megütni egy nőt (plàne a múltja miatt, amihez mellesleg semmi köze) maradjon szèpen magànak.

2019. ápr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem úgy repült volna, hogy a lába nem éri a földet.


Ettől függetlenül szerintem felesleges titkolözni. A múltad a tied, semmi köze hozzá.

2019. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Komolyan mondta nekem ezt. Már többször megvert valami dolog miatt ami a múltban történt. Vagy épp mert arról nem mondtam igazat. De ahogy megver rögtön megvigaszgal és minden megy tovább.
2019. ápr. 22. 08:56
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor hagyd ott. Mielőbb. Nem is értem, hogy ez egyáltalán miért kérdés.
2019. ápr. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden kislány ilyen férjről álmodozik... Ja, nem.
2019. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!