Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az exeivel beszélt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az exeivel beszélt, elfogadjam?

Figyelt kérdés

Párom pár exével beszélgetett. Hogy miről azt sajnos nem tudom.

Utólag tudtam meg, hogy ők az exei, nagyon kiakadtam, kérdőre vontam, de nem értette, hogy miért zavar.

Szerinte, ebben nincs semmi rossz.

De engem még is bánt.

Elnézzem ezt neki?



2019. febr. 1. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Szóval az nem baj ha csajokkal csetel, csak akkor ha azok az exei...érdekes kettősség. Durcáskodás helyett gondolkozz azon hogy ők miért lettek exek.
2019. febr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért lennének még itt dolgok, mert volt mikor több nővel is flörtölt. De ezek szerint ennyire okés hogy az exeivel beszél. Persze tök természetes :D
2019. febr. 1. 14:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ebben?

Én is beszélek az exemmel a mai napig. Párként nem működtünk, de ettől még bírjuk egymást haverilag, szoktunk beszélgetni politikáról, közéletről, filmekről, videojátékokról, stb.

A másik exemmel ugyan nem szoktam "csak úgy" beszélgetni, de ha évente-kétévente egymásba botlunk, akkor dumálunk egy jót, hogy kivel mi újság.

Páromnak semmi baja ezzel.

Miért zavaró?

Nyilván azért az exem, mert nem működtek a dolgok kettőnk közt, szóval igazából ő a legutolsó, aki miatt "aggódni kell". (Azon túl, hogy szeretem a párom, hűséges vagyok hozzá, és nem esne jól, ha olyan nőnek nézne, akit bárki elvihet egy körre...)

2019. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én minden exemmel jóban maradtam, vagyis egy tinikori exet kivéve, de vele alig egy hónapig voltunk együtt. Az, hogy párként nem működtünk még nem jelenti azt, hogy utálnom kéne őket mint embert. Van olyan exem akivel a mai napig nagyon jó barátok vagyunk, volt közös barati társaságunk és nem akartuk, hogy választaniuk kelljen, hogy most akkor kit dobnak ki a csapatból. Lerendeztük magunkban a dolgokat, megbeszéltük és ennyi volt. Jó embernek tartom és örülök, hogy a barátomnak mondhatom és a páromtól el is várom azt, hogy ezt elfogadja. Egyébként meg az egyik haverom nagyon jól megfogalmazta azt, hogy miért tud olyan jóban lenni az exével:

"A legtöbb lánynál mindig ott motoszkál a fejemben, hogy mi lenne ha, de nála ez nincs, már kipróbáltuk mi lenne ha, nem jött össze és így képes vagyok csakis barátilag nézni rá." És tényleg igaza van ebben. Én ezen elgondolkodnék a helyedben.

2019. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Nekem furcsa, mert szerintem ha beszélgetnek, ott minimum egy kis érdeklődés még van (mint férfi a nő iránt).

Én csak akkor tudom megérteni, ha nem szándékosan keresik egymást, csak mondjuk összefutnak, akkor nyilván megkérdezik egymástól, hogy mi újság. Vagy mondjuk szülinapi üdvözlet még oké lehet. De szerintem ha ennél több, ott még lehet valami elvarratlan szál.

De ha hiszünk az előző válaszolóknak, tényleg van aki semleges tud maradni, de én pl. nem tudnék (szerintem ez az átlag).

2019. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem írt az egyik, hogy Isten éltessen. Megköszöntem és megkérdeztem hogy van. Elmesélte, visszakérdezett én hogy vagyok. Elmeséltem, majd mondtam neki, hogy örülök, hogy jól van, ő hasonlóképp válaszolt, majd elköszöntünk.

A másikkal egy szórakozóhelyen futottam össze, rám köszönt, én vissza, kérdezte hogy megy sorom. Elmondtam hogy megy, visszakérdeztem, örültünk neki, elnyomtuk a cigit és mentünk a dolgunkra.

Ez tényleg bántó ?

32/f

2019. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bízol a párodban, akkor nem baj, hogy az exével beszél.

Ha zavar, hogy az exével beszél, akkor neked nem az a bajod, hogy az exével beszél, hanem az, hogy nem bízol benne. Foglalkozzatok ezzel, hogy miért nincs meg köztetek a bizalom.

2019. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem az az abszurd, amikor valaki nem áll szóba az exeivel. Én mindegyikkel tartom a kapcsolatot amelyik hagyja, találkozni is szoktam velük, van akivel gyakran, van akivel évente egy-két alkalommal. Azt hogy neked mi fér bele érzelmileg, milyen féltékeny vagy, az a te dolgod és a te bajod. De ezt mond neki, hogy téged bánt, ne pedig itélkezéssel és azzal gyere, hogy elfogadod-e ezt neki vagy nem, mert ebből csak jó nagy veszekedés lesz, megérteni egymást meg nem fogjátok.
2019. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak akik szakítás után jóban maradnak az exekkel.


Viszont kérdező már ne is haragudj, ha nőkkel flörtölt az durvább, de te mégis az exek miatt vagy kibukva...

2019. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7# Tényleg nincs köztünk bizalom, mert elvette. És nem tesz érte, hogy újra bízhassak benne.


8# Hiába mondom neki normálisan, hogy ez-az zavar, egy ideig betartja majd újra kezdődik minden...

2019. febr. 1. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!