Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint mennyire normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan érzés mintha csak akkor szeretne ha sze.elünk. Ha Már egy két napig nem akkor már azokon a napokon bunkon beszél és minden baja van. Plusz akkor mondja és érezteti a legjobban hogy mennyire szeeret miután szexeltünk, máskor meg vagy egyáltalán nem és mondja is hogy szakítás lesz a vége mert egy két napig nem volt semmi vagy néha mégis szeretget. De szerintem ez kevés és ez nem normális dolog. Legyen valakinek napi igénye ez de ne legsem bunkó ha mégsincs aznap.

Szerintetek?


2019. ápr. 22. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre kellesz.

Hogy mennyire normális döntsd el te.

2019. ápr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszem hogy csak sexre kellesz mert akkor sex elött szeretgetne sex után meg nem foglalkozna veled. Nagyobb az igénye a sexre mint neked és ha nem is sexelaz vele de szájjal vagy kézzel le tudod rendezni. Most annyira fáj az a 5 perc? Sok olyan nő van aki sexuálisan nem figyel oda a párjára de a hűséget elvárják a párodnak is van beleszólása hogy mikor szexeltek nem csak te döntöd el mikor gyakorolsz kegyet egy kis sexre. És ha elég nagy igénye van a sexre akkor elég nagy szenvedés az neki ne csodálkoz ha ideges de persze mondhatod hogy verje ki azt kész de akkor ő is úgy fog hozzád álni.
2019. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igény a szexre egy dolog, bunkónak lenni egész más. Lehet asszertívan kommunikálni, hogy neki különböznek az igényei, keresni megoldást. Itt nem ez történik, csak egy gyerek hisztizik.


Én megpróbálnám ezt megbeszélni vele, aztán ha nem sikerül, elhagynám, mert csak egy gyerek.

2019. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semennyire, és nem is tűrném a helyedben.
2019. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4es érdekes mi se tűrjük az ilyet aki kegyet gyakorol a sexel én már 6 ilyen csaj kib@s ztam már. Szerintem meg lehet ezt beszélni arra kéne bíztatni nem arra hogy dobja ki.
2019. ápr. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!