Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Áldás vagy inkább átok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áldás vagy inkább átok, ha egy nő szexmániás?

Figyelt kérdés
Mindkét félre értve. De olyan szinten, hogy kijelenti, hogy neki azért kell szexelnie, mert különben beteg lesz. Itt nem érezheti úgy a másik fél, hgy nem is őt kívánja, csak az a lényeg a nőnek, hogy meg legyen dugva? Mennyire veszik az ilyen nőt komolyan?
2019. ápr. 22. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Legtöbben azt mondanák áldás.


Szerintem pedig csak akkor áldás ha olyat találsz akivel megegyezik a mennyiség iránti vágyad.

2019. ápr. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem volt ilyen barátnőm elöször nagyon jó volt de utána már nyűg volt napi 3x-4x kellet sexelni és legalább 1 órát. Nem lehetett vele összebújva egy filmet megnézni vagy akármit csinálni mert folyton sexelni kellet vele. Nehéz volt vele tartani az iramot és 4menet után már fájt a farkam. Aki azt mondja hogy áldás vagy nem tudja mit beszél vagy nem volt ilyen barátnője.
2019. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 marcipántea ***** válasza:
67%
Ez nem egészséges. Ha azt mondja, “különben beteg lesz”, akkor elképzelhető hogy valamilyen érzés, gondolatok elől menekül inkább, amit a pillanatnyi örömmel próbál elfojtani. Leggyakrabban ez mögött vagy szervi (agydaganat, rendellenes keringés, stb), vagy pedig pszichológiai rendellenesség húzódik (ez a gyakoribb: trauma érte, zaklatták, molesztálták, depresszió, szorongás, stb), és ezt mindenképp ki kell vizsgáltatni. Ez nem vállalható sem az egyén, sem a partner, sem a kapcsolat szempontjából. Eleinte lehet imponál annak, aki nem tudja, mivel is jár ez.
2019. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Jónak tartom nekem volt ilyen párom de hasonló bajom volt vele mint a 2esnek. Így én mondtam neki ha annyira szexelni akar kerítsen magának még valakit. Ment egy darabig nem emiatt lett vége
2019. ápr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Egy FÉRFI TUDJON TELJESITENI
2019. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Miert pontoztatok le a harmast? Ez egy valos BETEGSEG, jol irta...

csak azert mert azt hiszitek hogy kepesek lennetek egesz nap szexelni... kisgyerekek vagytok.


[link]

2019. ápr. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Áldás, HA, a szeretőd.

De barátnőnek, feleségnek, élettársnak...na azt 1 pasi nem bírja farokkal.

2019. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem áldás lenne. Akár feleségnek is.
2019. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok mániákus, de sokkal magasabb a libidóm, mint az atlag. Egy pasi sem volt, aki hosszú távon bírta volna az iramot. Férjnél vagyok, hűséges, de nappnta kétszer maszturbálok, kb a családi béke érdekében.


31n

2019. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A mánia mértékétől függően lehet jópofi is, de leginkább egy Isten-csapás!

Szerintem mindenből rossz a véglet, így ebben is.

Volt benne részem: könnyebb volt megjegyezni hogy mikor nem dugtunk, mint azt hogy mikor.

Állandóan csak a szex volt a táma: liftben, taxiban, vendégségben, strandon és bárhol, mert állandóan kívánós volt - orvosnál is voltunk, de nem sokat segített.

2019. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!