Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan támogathatnám őt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan támogathatnám őt hogy motiváltabb legyen?

Figyelt kérdés

A lényeg bnőm már egyszer lefogyott de utána újra visszahízott kicsit. Nem magas van mit rajta fogni.

Sajnos hajlamos a hízásra genetikailag és az egészsége sem az igazi.( püffed a lába, pici visszér, csípő problémák). A doki javasolt neki diétát is.


Mikor lefogyott akkor nem püffedt a lába nem fájt a hata stb, viszont azt mondta úgy érezte magát mint aki csont sovány, pedig pont jól nézett ki tőle..


Tudja hogy jobb volt neki úgy de most h a doki is mondta h diéta meg mozgás olyan mintha nem törődne vele. Pedig én mondom h tartsa be az utasításokat és amit neki kell ennie az jó lesz nekem is.. olyan mintha nem érezné felnőtt létere a gond súlyát ..



ő 26n


2019. ápr. 23. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi változott, miért nem tartja most, ha már egyszer sikerült? Annyi, hogy túl vékonynak érezte magát?
2019. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért nem tartotta mert könnyebb volt jókat enni és mert úgy érezte magát mint aki anorexiás pedig ettől messze volt..


Idegesit h még most se törődik vele mikor az orvos is mondja..

2019. ápr. 23. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kell találni azt a motivációt ami lefogyasztotta anno. Vagy ha az valamiért megszünt az is más kérdés. Ez egészségügyi kérdés. Egyébként fogyni nem kizárólag kényelmes dolog lehet. Mikor én fogytam 7 kilót folyamatosan fáztam, gyengének éreztem magam, nem volt jó érzés. Persze lehet hog y abarátnőd nagyobb súlytól szabadul meg, úgy viszont jobb sétálni mozogni, minden jobb kevesebb pluszsúlyal.


Ha nem törődik vele annak van valami oka, lehet a kényelem, de lehet hogy valamiért nem fontos az egészsége, nem fontos, hogy tovább éljen. A legtöbb embernek, akinek van küldetéstudata, ezek fontosak, van aki a gyerekét akarja látni felnőni, más éghez akar vinni valamit,e zeket a célokat össze kell kötni, hogy egyik a másikkal lehetséges. Tehát a fogyással hozzájárulhat a hosszútávú céljaihoz.

2019. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehát az edzésre be van iratkozva, nem? Én ilyenkor kötelezőnek éreztem, hogy menjek minden alkalommal.


Az étrend meg gondolom közös, mert minek főznétek magatokra. Tehát te is eszed a csirke-rizst gondolom. Szóval zabálni sem tud össze-vissza, hacsak nem vásárol magának folyton junkfoodot.

2019. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most volt orvosnál 1 hete ő mondta a diétát és a mozgást, de azóta nem igazán törődik az egésszel
2019. ápr. 23. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!