Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szoktatok csinálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szoktatok csinálni miután összevesztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon ritkán vitázunk, de amikor igen állandóan én jövök ki rosszul. Barmiből képes kimagyarázni magát és olyan érzést kelteni bennem, hogy én vagyok a bűnös, minden az én hibám. Most is egy ilyen helyzet állt elő, hogy mindketten hibásak vagyunk, ám mégis én vagyok a ludas..

Mivel nem élünk együtt legszívesebben egy hétig mégcsak felé se szagolnék (chatre és telefonhívásra értem), de tudom nagyon jól, hogy ő akkor pláne nem keresne.

Ti mit csinálnátok a helyemben? Megbeszélni fölösleges lenne a vita tárgyát, mert a fentiekben említetten úgyis én húzom a rövidebbet.


N



2019. ápr. 23. 19:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább azon dühöngök, hogy miért nem képes egy intelligens ember értelmesen kezelni a helyzetet, megbeszélni, és megpróbálni kompromisszumra jutni úgy, hogy mindenkinek jó legyen, ahelyett, hogy állandóan a hibást keresné. Valamiért ez a mániája, hogy mindig kell lennie egy rossznak, hibásnak, aki mindennek az oka, és ezen kínlódni, hogy ki hányszor minek az oka - én meg ettől már idegbajt kapok.
2019. ápr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz az nem vita, hanem veszekedés. Mi is vitatkozunk a párommal, mert nem vagyunk egyformák, de azt meg tudjuk anélkül is tenni, hogy egyikünk se jön ki rosszul.


A ti kapcsolatotokban alapjaiban véve az a gond, hogy nem tudjátok normálisan megbeszélni a dolgokat. Hibázott valaki? Rendben de azt is át kéne beszélni, hogy a másik miért hibázott, mi volt a gond, és a párja miért nem volt mellette.


A kérdésedre válaszolva: Ha veszekszünk, általában rögtön megbeszéljük a dolgokat, és beismerjük ki miben volt a hibás. Persze ez nem volt mindig így. Nálunk is voltak "nem szólok hozzád" pillanatok, amikből majdnem szakítás lett.


25N

2019. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megbeszéljük. De az nem is veszekedés nálunk sem, hanem vita. A te esetedben nem értem, hogy miért erőltetitek. Az ilyennek úgyse lesz soha jó vége. Mióta vagytok együtt?
2019. ápr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!