Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezekután menjen minden 50-50-ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekután menjen minden 50-50-ben?

Figyelt kérdés

Elmentünk a párommal 2 napra kicsit kikapcsolni.

Megegyeztünk, hogy neki csak a benzint kell fizetnie. Az autómban maradt 6.000 ft benzin, mondtam hogy arra tankoljon rá 6.000 ft-al kevesebbet, ideadja ami az én részem és ennyi az ő része az egészből.


Tankolt ,elmentünk, jól éreztük magunkat.


Hazaértünk, kérdezte akkor hogy állunk?

Mondtam hogy amit én költöttem az kb sokszorosa, de övé volt a benzin, Szóval akkor 6.000 jár nekem.


Azt a pénzt egy hete nem adta ide, pedig aznap 2x mondtam neki.



Tervezzük hogy szülinapján menjünk valahova, mondtam neki hogy oké, minden 50-50 arányban, és nem igazán értette.


Ha 1-2 ezerről lenne szó, azt mondom hagyja, de ha én költök 30.000 ftot, míg ő benzinre kb 13.000 Ft-ot, akkor jogosan szólok nem?


Nem érdekel a pénz, tehát nem akarok fillérbaszónak tűnni (bocsánat a kifejezésért) :D, de akinek 2x szólok, egyszer komolyan, egyszer poénkodva és így sem veszi a lapot...


2019. ápr. 24. 17:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom te vagy a "férfi" ebben a történetben.... Ha nő lennék otthagynálak a smucigságod miatt.
2019. ápr. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mondtam, nem érdekel a pénz. :)


De ha megbeszélünk valamit és utána még meg is kérdezi, akkor jogosan hozom fel az 50-50 dolgot nem?


Sokszor mentünk már úgy, hogy mindent én álltam, ezt most közösen beszéltük meg.

2019. ápr. 24. 17:55
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Smucig ? Örökké erről a fele fele témáról olvasunk itt nőktől akkor most ezzel mi a baj ?
2019. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sose értettem, hogy miért problémáznak az emberek pár ezer forinton. Egyébként a születésnapján szerintem nem 50-50 lenne a megfelelő arány, hanem 100-0. Nyilván ez csak úgy megy, ha viszonozva van.
2019. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
14%
Egy férfi mindig kb a költségek 70-80%át állja... legalábbis nálam ez a 6-7 kapcsolatom alatt majdnem mindig így volt... közben meg megy ez a duma hogy a nők ugyanazért a munkáért kevesebbet kapnak. Van ebben is igazság, de két oldala van ennek is.
2019. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezért kell a francnak a barátnő. Csak a pénzt viszi. Dugópajti kell, arra nem kell költeni feleslegesen.
2019. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem a pár ezer ft a lényeg, mondtam már!

Mert lehetne a történetben 100.000 és 5.000 ft is.


Az a lényeg hogy ha megbeszélés alapján megyünk akkor utána miért nem működik a dolog. Ha ez fordítva történne, biztos emlegetve lenne..

2019. ápr. 24. 18:01
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts
2019. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Első vagyok! Erről az 50-50-ről van egy sztorim. Pár éve gyógyszertárban voltam és előttem állt a sorban egy 85 körüli bácsi, váltotta ki a saját meg a felesége gyógyszereit. Minden másodpercben megjegyezte, hogy "kedveske, külön számolja nekem is meg az asszonynak is, mer' az nem úgy megy ám". Körülbelül 60-65 éve lehettek házasok. A gyógyszert is külön táskába tette, bele a blokkal. Külön fizetett így ezzel a szöveggel, na ez a feleségem pénze, na most az enyémet fizetem. Ha kevesebb lett volna a felesége pénze gyógyszerre, nem tett volna hozzá 5 forintot se.


Én még életemben nem láttam ilyet, nevetett a gyógyszertáros nő is, és csodálkozva mondta hogy szegény asszony hogy bírta ki eddig ilyen mellett.

2019. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Jézusom..... Tényleg létezik olyan ember akinek nem teljesen egyértelmű az, hogy kiveszi a részét a közös költségekből???

Teljesen jogos a kiakadásod kérdező. Ilyen emberrel nem hogy utazgatni nem mennék el, de a teljes közös élet offos lenne. Lehet egymásra költeni, de nettó pofátlanság természetesnek venni, hogy a férfi fizeti az egész kiruccanást. Aki ilyen kapcsolatot akar az keressen sugar daddyt, ne párkapcsolatot. Felnőtt emberek vagyunk, nőként is baromira sajnálom, hogy néhány liba tudatáig nem jut el, hogy a közös életnek közös teherviselése is van, és bármilyen rossz érzés nélkül élősködnek a párjukon.

Persze, ha meglepetés kirándulás, vagy ajándék oké, fizesse az egyik fél. De ha eldöntjük, hogy közösen el szeretnénk menni valahova ami mondjuk nem 10 ezer forint akkor nehogy már az egyik fél semmit ne adjon bele, vagy a töredékét.

2019. ápr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!