Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy a barátnőm többet foglalkozzon velem?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunkban tök jó minden, de ő nála hangulat ingadozás van. Egyszer tök cuki meg bújik hozzám stb máskor meg semleges mint ha barátja lennék vagy az se. Ez miért van? Pedig szeret mert néha mondja. Én mindent bele adok a kapcsolatba és van hogy mondja is hogy köszöni hogy elviselem stb. Azt szeretném elérni hogy többet akarjon velem lenni. Nem tudom hogy lehetne elérni hogy hiányozzak nagyon neki.
2019. ápr. 24. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hiányozni akkor fogsz, ha nem vagytok sokáig együtt.
2019. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Heti 1-2 napot vagyunk együtt
2019. ápr. 24. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Sehogy. Ő nyilván nem szeret annyira mint te őt, és nem gondolja ennyire komolyan a dolgot. Vagy annyira alkalmatlan kapcsolatra, hogy fogalma sincs arról, hogy egy kapcsolatért dolgozni kell és energiát kell bele fektetni.

Nem tudsz mit csinálni az ilyen emberrel. Hatalmas tévhitben élsz ha azt hiszed egyértelműen bizonyítja a szerelmet az, hogy néha hozzád bújik vagy néha mondja, hogy szeret. Ez semmire nem garancia. De akinek nem jön az magától, hogy energiát fektessen a kapcsolatba azzal nem tudsz mit csinálni, nem fog megváltozni. Keress egy olyan pasit, aki tisztában van azzal, hogy mi kell egy kapcsolat fenntartásához. A jelenlegi pároddal akármit csinálsz nem fogja ezt megérteni. És nem fog több energiát belerakni ha az égtől a földig pattogsz se. Mert vagy nem szeret, vagy nem alkalmas ilyenre.

2019. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalataim szerint ez vagy van, vagy nincs, de kiprovokálni nem lehet. Szeresd nagyon, akkor is, ha nem cuki, és próbáld meg boldoggá tenni, hogy jó legyen neki is veled lenni, és akkor talán sikerül. Sok sikert! :)
2019. ápr. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Heti 1-2 nap kevés együtt, mint apácazárdában a fitymacsattogás. Ennyiért bele sem vágnék a kapcsolatba. Az a baj, érzelmileg tufa a csajod, ő ilyen, nem változik. Vagy csak nem szeret eléggé. Ha nem érzem a nő rajongásat, olajra lépek, mivel én is csak úgy vagyok nővel, ha rajongok érte, megjegyzem nem nyálgép módjára.
2019. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!