Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez még egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még egészséges kategória? A barátnőm a fejébe vette, hogy kövér és most nem tudom sehogy se lebeszélni.

Figyelt kérdés

Tini korában versenyszerűen sportolt, amit már kb 5 éve teljesen abbahagyott. Imádtam, hogy izmos volt, aztán ugye kezdett lejönni róla az izom.

Már pár éve ugyan úgy 160cm-hez 55kg imád enni, többet evett mint én csomó ideig, szerette ha elmegyünk kajálni stb.

Aztán most a fejébe vette hogy kövér és elkezdte megvonni magától a kaját ami abból áll, hogy kihagy étkezéseket és egy étkezéskor kb 1/3ad annyit eszik mint régen, amitől nem lakik jól. Lement róla pár kg de ez elég feltűnő.. kilógnak a bordái és az arca is beesett lett.. hiába mondom neki hogy szeretem, nem akarom hogy fogyjon mert így tökéletes. Nem használ semmi és kezdek aggódni


2019. ápr. 24. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Sportoljatok egyutt. Attol jol megehezik meg megizmododik.
2019. ápr. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van az alakja, fogynia se kéne.

De én is csak a közös sportot tudom tanácsolni, meg egy pszichológust, ha még továbbra is kövérnek hiszi magát.

2019. ápr. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ez már anorexia, pszichés eredetű betegség. Ha két lábon járó csontváz is lesz, akkor is látni fogja magán a (nem létező) hájtengereket.


Ezen te sajnos nem fogsz tudni segíteni. Pszichológus segítsége szükséges.

2019. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Látatlanban szerintem ne diagnosztizáljunk senkit. Főleg, hogy gyógyult anorexiás szájából hallottam, hogy pontosan tudta anno, hogy úgy néz ki, mint a halál, neki is volt szeme, de kifejezetten arra vágyott, hogy ezt szóvá is tegyék, az emberek botránkozása adta alá a lovat.

Bocsi, offtopic volt.

2019. ápr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szívem abba hagyod a koplalást vagy szakítok veled"
2019. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ő sportolt?? Biztis vagy benne?


Merthogy aki valójában sportol, az sokat foglalkozik az edzés mellett a táplálkozással is, mivelhogy nincs meg az egyik a másik nélkül.


Ha drasztikusan csökkentjük a kalóriabevitelt, akkor a test először az izmokhoz nyúl, azt építi le. Azaz barátnőd nem a zsírból adott le, hanem az izmai tűntek el!! Tehát nem fogyott le semmit sem zsírból, hanem csak egy szétlöttyedt proli lett belőle.


Tehát ha újra jól akar kinézni, akkor az első, amit tennie kell, hogy ezeket az izmokat visszaszedje. Amihez tömegnövelésre van szükség (nagyon sok cikk-oldal foglalkozik ezzel a témával, érdemes utánakeresni).

Lassan visszaépülnek majd az izmai a bordáira, és mindenhova máshova is, edzésmódtól függően. Fél év legalább.


Ha ez megvan, akkor jöhet a valódi fogyás, amihez a szálkásítás a legjobb. Ebbe kifejezetten olyan étrend és edzésfajták tartoznak, ami úgy célozza a testzsírszázalék csökkenését, hogy közben az izom- és csonttömeg nem csökken. Szobakerékpár pl.


Mindenképp ezt a sorrendet javaslom, mert ha most még a zsírt is ledobja, akkor még a bőre is megereszkedhet.

2019. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!