Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire egészséges dolog, hogy a 22 éves párom az anyukájáékkal utazgat?

Figyelt kérdés

Anyuka irányába már feladtam a kezdeményezést. Elmondása alapján nagyon szimpatikusnak talál arcra, de elkaptam már nem egy pillanatot, amikor a párjának odasúg egy-két dolgot rólam. Pl., hogy nem is vagyok szép, nem vagyok okos, stb.

A szemembe persze mindig nagyon kedves, megkínál ennivalóval.


Nagyon szeretnek utazgatni, ha szünet van, ha nem. Szerintük ők nem gazdagok, mégis évi legalább 3x utazgatnak, míg tudjuk jól, hogy sokan nem engedhetik ezt meg maguknak. A kedves párom mindig velük tart, és olyankor én nyilván elfoglalom magam, csak azért mégis böki a csőrömet, hogy sokat van a családjával ennyi idősen.


Nem azt mondom, hogy ne álljanak szóba egymással, hanem azt akartam érzékeltetni, hogy túlzásnak érzem ezeket az "anyás" programokat mennyiségre.


Mi lenne a megoldás?


2019. márc. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
82%
Talán az lenne a megoldás, hogy nem irigykedsz, és felnőtt módon megbeszéled vele, hogy mit akarsz (ehhez persze nem ártana kitalálni, hogy mit akarsz, mert ha jól látom csak 'assza a csőröd, de fogalmad sincs, hogy mi)
2019. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Leírtam, hogy mi idegesít. Az, hogy sokat van velük ennyi idősen. Olyan érzésem van, mintha nem menne a leválás egymásról (szülő-gyerek).

Nálunk ez nem volt szokás a családban, hogy felnőttként ennyire anyám fenekében legyek, és így nem tudom ez mennyire egészséges.

2019. márc. 17. 11:35
 3/45 anonim ***** válasza:
85%

Elutazik a szüleivel, évente akár kétszer-háromszor is, rémes! Leginkább az böki a csőröd, hogy téged nem hívnak, a te utazgatásaid nem fizetik. Keresd meg magadnak a pénzt, ne a pasiddal fizettess mindent.

Az mondjuk gáz, hogy az anyósjelölt előtted fejti ki a véleményét visszataszító módon a külsődről, intellektusodról (annak hiányáról).

2019. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
95%
En 22 evesen voltam eletem egyik legjobb utazasan anyukammal, de ez nem jelenti azt hogy barkinek is a seggeben lennek. Azert mert te valami erdekes es szegenyes erzelmi vilagu szuloi mintaban nottel fel, ahol evi par alkalom kozos elmeny mar tul sok es egymas seggeben leves, masnak meg nem az.
2019. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdező az a bajod, hogy téged nem hívnak. Még.

Az inkább probléma, hogy az anyuka téged minősít, ilyen esetekben a párod megvéd? Mondja azt, hogy : "anya! Fejezd be mert én őt szeretem, fogadd el! És igenis számomra ő a legszebb!"

Vagy valamit mond a védelmedre?

Én 31 éves nő vagyok, férjnél, egy kisgyerekünk van. Ha egyedülálló lennék, és anyámék külföldre mennek nyaralni és elhívnak, elmennék. Ha párkapcsolatban lennék, és régóta együtt lennénk, akkor együtt mennénk. Friss párkapcsolat esetén is elmennék, ha még a párom olyan komoly és nem jönne.

2019. márc. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
82%
Kérdező, együtt is mente nyaralni, a pároddal ketten?
2019. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
* Nem olyan komoly
2019. márc. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:

Értem, szóval ez természetes. Amúgy az utolsó válaszolónak igaza van. Valóban szegényes érzelmi világú családban nőttem fel. Nyilván így más példa volt előttem.


Az anyukával pedig semmi gondom nem lenne, ha a fent leírt sutyorgások nem lettek volna. Nyilván sértő ez tőle, ráadásul még meg is játssza magát.

2019. márc. 17. 11:44
 9/45 anonim ***** válasza:
68%
Évente 3-szor elutazik velük, ez mégis miért sok?
2019. márc. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem nem kellene ennyire ekézni a kérdezőt. Nem tudom, az itt válaszolóknak hogy tetszene, ha a párjuk rendszeresen évi legalább 3 alkalommal a szüleivel utazgatna, miközben ők foglalják le magukat valamivel itthon.

Az, hogy elmegy az anyukájával egyszer-egyszer nyaralni valaki, nem ugyanaz (már csak mert ilyen példa is volt itt.)

2019. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!