Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Párom miért beszél velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Párom miért beszél velem ilyen csúnyán?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerem őt. Otthon találkoztunk, nemsokkal késöbb kikőltöztem hozza Svájcba. Nagyon nagyon stresszes a melója és rengeteget dolgozik. Én nagyon szeretem őt, és tudom hogy ő is engem..

viszont egyre csúnyábban beszél velem... mindenféle idióta, balf.sz, hülye vagyok amikor ideges, vagy éppen hibázok valamit.

Igen... elő fordul hogy véletlen elejtek vagy elfelejtek valamit... ekkor nagyon nagyon csúnyán viselkedik.

Nagyon sokszór veszekedünk a pénz miatt... hogy amióta velem van azóta ugy gondolja hogy ő csöves es hogy miattam szegényedett le... (egy draga beru hazban elunk... mondtam hogy menjunk egy sokkal olcsobba, mert van de nem akar). A keresetemet arra költi amire akarja... én miatta jöttem ki, nem az anyagiak miatt (nekem sem rossz a keresetem. Néha veszek magamnak egy bluzt vagy egy nadrágot, és ezek szerint herdálom a pénz).

Legutobb elmentünk sétálni a barátainkkal, és egy fagyit (a barátaink vettek) nem akartam venni, nehogy otthon veszekedés legyen belőle...

Már nem érdekli hogy nekem mi a véleményem bizonyos dolgokról... vagy hogy nekem mi esne jól, vagy mit szeretnék.

Karácsonyra vett egy nagyon olcsó blendert nekem, amit most eltőrt, és vett egy dragabbat, és ezt mondt “ ez a szülinapo ajándékod, mert nem tudom mit vegyel” . Egy csokór virágnak sokkal jobban örűltem volna.

Fizikai munkát végzek a munkahelyemen, és amikor hazaérek lefekszek egy órát... aztán azért is balhé van. Koszosnak hív, rendetlennek... pedig amióta itt vagyok, takarítania nem kellett egyszer sem.

Viszont az elején nem volt ilyen. Nagyon hiányzik a régi önmaga.

Nagyon szegény családból származok, és apukám sem különb, ő nem szeretett engem... így hazamenni semtudok, meg nem szivesem mennék.

Amikor nagyon összekapunk akkor van hogy azt mondja hogy menjek haza, aztán volt hogy összecsomagoltam és végűl megölelt hogy ne menjek...

Régen is voltak kissebb balhék, de másnak vett egy virágot, és bocsánatot kért... most már semmi

Otthon idegrángásaim voltak, amikor megismerkedtünk és kijöttem, elmúltak, de most újra elő jöttek, csak ezek erősebbek.



2019. ápr. 25. 19:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Másnap*
2019. ápr. 25. 19:24
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Mi a francnak vagy vele? Hagy ott keress mást. Nem érdemel meg.
2019. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs hova mennem
2019. ápr. 25. 19:29
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire egyszerű vagy?


ENNEK A KAPCSOLATNAK MÁR ANNYI!

2019. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak rosszabb lesz. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ez így nem normális. Biztos van, aki megbecsülne és szeretne.
2019. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem szeretet. Ha szeretsz valakit, nem csinálsz ilyet vele. Szerintem tegyél félre egy kis pénzt. A te fizetésed, és nem az övé! Ha nekem ilyen pasim lenne, aki csak úgy rendelkezne a fizummal, lehet, hogy helyre tenném... Szépen költözz el, amikor tudsz. Hidd el, fogsz találni olyas valakit akit szeretsz,meg viszont szeret és megbecsül. Olyan nincs, hogy nincs hova menned. A saját lábadon simán meg tudsz állni.
2019. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért viselkedik így, mert következmények nélkül megteheti.

Keress egy olcsóbb kis albérletet, és hagyd ott a búsba! Ez csak rosszabb lesz.

2019. ápr. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem akarja, hogy elmenj, hiszen akkor fizetnie kellene egy takarítónak.

Sajnálom, de ez a pasi már nem szeret téged, jól jön neki a plusz pénz, amit te keresel, de neki adod (miért??). Ő már csak megtűr téged, ezért nem is érdekli ha csúnyán beszél veled = nem tisztel, a sárba tapos.

Tegyél félre pénzt, és koltözz el!

2019. ápr. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha nem keresel rosszul, gyere haza és keress valami kis albérletet. Ha nem Budapest belvárosában akarsz, hanem mondjuk megyeszékhelyen egy garzont, akkor a jó keresetedből simán kijöhetsz. Az eleje nehéz lesz, de ha kikerülsz a mérgező környezetből, sokkal jobban fogod magad érezni. A pároddal pedig soha többet ne vedd fel a kapcsolatot.
2019. ápr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!