Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltávolodtunk, mit kell tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltávolodtunk, mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eltávolodtunk egymástól, külön alszunk már kb11 12 hónapja


Most született meg a kisfiunk 3 hónapja de bármit csinálok semmi sem változik.


Rengetegszer beszéltem vele de semmi elorelepes, sajnos már tényleg az egyetlen örömöm a kisfiam.


Ő a kisfiúval lent alszik én meg fent a galerián és 1x sem mondja, akarja hogy oda menjek én is. Ha a babával foglalkozok mindig elintezi hogy végül nála legyen a gyerek... És ez nagyon nagyon fáj. Kicsit sem vagyok boldog már pedig egy mezei egyszerű ember vagyok aki mindig mosolyogva megy haza miközben belül már tudom hogy egy idegen emberhez megyek haza.


Rettenetesen sajnálom hogy a pici issza meg ennek a levét.


2019. ápr. 25. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ötleted sincs mitől ilyen a lakótársad?
2019. ápr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Mi a pichának vállaltok gyereket egy ilyen xar kapcsolatban?? Kizárt, hogy pont a terhesség kezdetén távolodtok el ennyire, és előtte semmi jele nem volt.
2019. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos semmi ötletem nincs.


Előtte nagyon más volt előtte imádtam, azóta teljesen felfordult belül. Egész terhesség alatt betudtam annak hogy terhes, hormonok stb. Szex... KB terhesség 2. Honapjatol nincs.. Szó szerint úgy érzem hogy a gyereket akarta és ennyi addig a jelenlegi helyzethez képest 180fokkal volt jobb aranyosabb. Már tényleg nincs is kedvem hazajonni, miközben még itthon van a kisfiam.....

2019. ápr. 25. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
76%
Mi volt az oka annak hogy már 12 hónapja külön ,,költöztetek" alvás terén? A szexet ki tiltott az orvos vagy ti döntöttetek úgy, hogy nem szexeltek míg meg nem születik? Hányszor ébred éjjel a baba? Hogyan szült természetes úton vagy császárral?Szoptatja a babát vagy tápszeres? Mit mond ő mikor kérdezed mi a baja? Miben segítesz neki ha otthon vagy?
2019. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

először is azt kéne megtudnod, hogy mi a probléma

nem hiszem, hogy csak a terhességtől távolodott el és fura, hogy annak a legeleje óta nem is alszotok együtt

amúgy a családdal, barátokkal is távolságtartóbb lett vagy csak veled?


beszélned kéne vele, mikor a kicsi is alszik, nyugodtak a körülmények

mondd el neki, hogy te szereted őket, de érzed, hogy eltávolodtatok egymástól az elmúlt évben és szeretnéd ezt helyrehozni és úgy gondolod, hogy együtt ez sikerülne, csak mondja el neki mire lenne szüksége, ő mit érez

amúgy ötletem sincs mi lehet a problémája amitől ennyire drasztikusan megváltozott, de mivel ezt csak ő tudja, tényleg nincs más megoldás, mint vele megbeszélni a dolgokat

számára biztos komoly lehet, szóval lehet nem tud elsőre megnyílni és nem fog azonnal minden megoldódni, de már az is jó, ha legalább elkezditek a folyamatot

viszont ha ő nem akar változtatni semmit, akkor te egyedül sajnos nem tudod helyrehozni a dolgokat és akkor azt kell megbeszélni, hogy hogyan tovább

2019. ápr. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!