Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a párod azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párod azt mondaná van egy fellángolása más iránt, de nem ér annyit, hogy eldobja érte a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Kuka. Nekem ilyet ne mondjon a párom, aki állítólag engem szeret.

A fellángolás is már egyenlő azzal, hogy sz..r a kapcsolat, hogy már nem engem szeret.

2019. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Az a kapcsolat régen rossz ha már másfele kacsingat a férfi én kidobnám mint macskát szarni.
2019. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem kellene neki eldobnia. Megtenném én.
2019. ápr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Fellángolás nem alakul ki olyan iránt aki szembejön veled az utcán aztán sosem látod többet. A fellángolás azt feltételezi, hogy beszélgetnek a hátam mögött ami meg megcsalást vonna maga után ha a párom nem lenne ilyen beszari, hogy nem biztos abban, hogy a csaj is "fellángolt" iránta ezért megtartja a biztos és szar kapcsolatot. Szóval dobnám...
2019. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
A 4-es nagyon jól leírta. Az ilyen tipikusan "nem akarok 2 szék közül a pad aléesni" típusú szánalmas alak. Én kiröhögném és dobnám :D.
2019. ápr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

Azt mondanám, hogy ez normális, mindenkinek vannak fellángolásai, főleg egy nagyon hosszú kapcsolatban, házasságban. A hűség viszont döntés kérdése. Hogy fontosabb a házasságom, mint a pillanatnyi öröm, amit az a másik okozhat. És ha ezt egy pár helyreteszi, ebben meg tudnak egyezni, akkor hosszú, őszinte és boldog házasságuk lesz.


Persze látom, itt a többség nem tapasztalatból ír, csak jönnek a nagy szavak meg a macska meg a szarás. Fel kell nőni, szembe kell nézni az élet nehézségeivel és az ember tökéletlenségeivel.

2019. ápr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Azt gondolnám, hogy egy jó kapcsolatban élek, és ha ezen túl leszünk, még jobb lesz.
2019. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Örülnék, hogy tisztel annyira, hogy ezt elmondja nekem, és, hogy ennek ellenére is kitart mellettem. És nem megcsal. Szerintem ez egy olyan dolog, amiről az ember nem tehet, főleg egy régóta tartó kapcsolatban, és tényleg becsülendő az, hogy felvállalja.
2019. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos azoknak van igaza, akik azt írják, ez természetes dolog.

Hosszú párkapcsolatban ez megtörténik, mert nem csak a párunk az egyetlen 'igazi', aki illik hozzánk. És óhatatlanul megtörténik, hogy mondjuk egy kollégánk pont olyan, akivel el tudjuk képzelni az életünket.

Itt inkább azon van a hangsúly, hogy a másik hogy kezeli. Ilyenkor kell még több közös programot, beszélgetést beiktatni a mindennapokba és kerülni a harmadik félt, amennyire csak lehet. Legtöbbször elmúlik a fellángolás.

Persze nyilván nem esik jól, de ha a párunk őszintén elmondja ezt nekünk, akkor inkább tisztelni kéne. Mert innen még van visszaút. A megcsalás után már nincs.

2019. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%

Lefordítanám magamnak: ha összejön, akkor elhagy. Ha nem jön össze, mellettem marad.

Nos, úgy kirúgnám, hogy a lába nem érné a földet.

2019. máj. 7. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!