Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha haragszom?

Figyelt kérdés

A barátom velem nem találkozott, betegségre hivatkozott, de egy családi eseményre ahol kép is készült róla oda elment. Ez rosszul esett mert bezzeg az exével mindenhol pózolt. Aztán a másik hogy ő azt mondta nem akar velem aludni 3 hónap után, de ha nem otthon laknék akkor igen, mivel az exével már együtt aludt 4 hónap után, igaz ő vele az albérletben ahol lakott, míg tanult. A családomnak nem lett volna kifogása ellene.

Volt olyan hogy én elhívtam egy családi programra, oda nem jött, de az exének egy családtagjának a születésnapját elment megünnepelni ahol szintén képek készültek Facebook-ra.


2019. ápr. 27. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
te sem vagy százas
2019. ápr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Az exhez való hasonlítgatás értelmetlen és beteges. A kérdés alapján érthető, hogy miért állt máshogy az exéhez.
2019. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, mert az exe előtt nem volt senkije. Ezért az exének senkire se volt gondja. Csak a barátom úgy érzem nem tesz meg annyi mindent értem, mint ő érte. Hiába azt mondja hogy őt nem szerette, csak engem.
2019. ápr. 27. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha úgy érzed, hogy olyan emberrel vagy, aki nem becsül meg téged, akkor ne a másikra haragudj, hanem saját magadra.
2019. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért saját magamra?
2019. ápr. 27. 16:02
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem undorító ilyen dolgokra hivatkozni, hogy mi volt az exel. Az ex az egy más személyiség, más személy, nem te vagy. ilyen szinten mi közöd hozzá mi volt az exel?

Az exe a múltja része, már jó hogy nem sírsz azon mert dugta őt is.

2019. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha veled nem megy el akk én hanyagolnám. Ha hiányzol neki akk megkeres a többi csak kifogás. Ám az exe az exe ennyi. Őt hagyd mert ő teljesen más ember meg ő a múltja része azt nem tudod kitörölni belőle.
2019. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!