Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos ha ezért haragszom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ezért haragszom a barátomra? (lent)

Figyelt kérdés

A barátom kiakarja próbálni a drogot és ezt ő így be is jelentette. Mondtam neki hogy akkor elfelejthet, mert nem akarok egy drogossal együtt lenni. Ráadásul nem is könnyű drogot akar kipróbálni.

Ti hogy reagálnátok? 22L, ő 23


2013. jún. 8. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Neked van igazad. 20/F
2013. jún. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Basz*i még jó hogy fel vagy háborodva! mond meg neki a véleményed a drogokról és ha ezt akarja (mármint drogozni)akkor meg hagyd ott
2013. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék rá, csak kidobnám a 3,14csába...
2013. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tok jogosan haragszol ra. A drog nem jatek ha vki kiprobalja nagyon nehezen vagy nem tud leszokni.
2013. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Költőnő? ***** válasza:
mit akar kipróbálni?
2013. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól, h kipróbál vmit, nem lesz feltétlen drogos. Ennek ellenére nem tartom jó ötletnek. Én is kipróbáltam - igaz könnyű drogot - de nem ad olyan pluszt, hogy megérje a rizikót.
2013. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
48%
Jelentsd fel! Ezt az oldalt az FBI is figyeli, még beperelnek bűnpártolásért!
2013. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mordor nagyon összekulázta magát, FBI is figyeli, micsoda barom vagy te...


Am sztem túlreagáljátok, kipróbálásba még senki se halt bele

2013. júl. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: nem felel meg a válaszod a valóságnak....sajnos.
2013. szept. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!