Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom már nem tisztel, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már nem tisztel, el kellene hagynom?

Figyelt kérdés

m Borzasztóan rosszul esik, ahogy bánik velem. Úgy érzem hogy hiányoznak az érzelmek a kapcsolatunkból és hogy egyáltalán nem úgy tekint már rám, mint egy nőre. Régebben rendszeresen megdicsért, virágot hozott, programokat szervezett, teljesen elkényeztetett. Újabban mintha észre sem venne, levegőnek érzem magam. Többször is előfordult, hogy beszéltem hozzá, és a mondatom közepén közbeszólt és elkezdett valami teljesen másról beszélni. Vagy fél órával később kérdezett valamit, amit előtte már mondtam neki. Ha megkérem valamire, bár megcsinálja, de fejeket vág és valamilyen úton módon a tudtomra adja, hogy a háta közepére nem hiányzik az egész. Társaságban messze ül tőlem és szinte hozzám sem szól. Előfordult nemrég hogy bement a boltba a barátjával, őt megkérdezte mit kér, engem nem. Mostanában hozzámérni sem nagyon szokott. Ha vidéken van dolga és elhív, mindig elmegyek vele, de legtöbbször azt mondja, maradjak a kocsiban, nem igazán mutat be senkinek ismeretlennek. Tudom, hogy ezek mind apróságok de annyira rosszul tud esni, főleg, mert régen egyáltalán nem így zajlottak közöttünk a dolgok. Nem nyitja ki előttem az ajtót és nem is enged előre, olyanokat, hogy kabát lesegítés és szék kihúzás, már meg sem említek. Többször is felhívtam már a figyelmét ezekre, de semmin sem változtatott. Volt egy számomra nagyon fontos nap, sokat készültem rá és nagyon izgultam miatta, aznap este mikor találkoztunk meg sem kérdezte mi történt, csak elkezdte mesélni neki mennyire sz*r napja volt. A szexuális életünk egyébként rendben van, bár érzelem nem sok van benne. De ha meztelenül lát, van, hogy fel sem emeli a fejét a telefonjából. Tegnap már teljesen kiborultam, és elsírtam magam, hogy mennyire bánt ahogy bánik velem. Úgy láttam rajta, hogy meglepte, és azt mondta nagyon sajnálja, rosszul érzi magát miatta és higgyem el nagyon szerelmes. De szerintem ha valaki szerelmes, akkor ezek a dolgok (vagy legalábbis egy részük) ösztönből jön. Az önbizalmamnak ez már nagyon rosszat tett, tényleg nagyon el vagyok keseredve.

Mielőtt valaki azt feltételezné, hogy elhagytam magam, meghíztam, nem adok a külsőmre, szeretném megjegyezni, hogy nem, nagyon odafigyelek ezekre a dolgokra.


2017. máj. 26. 18:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeret, csak megszokott, kényelmes vagy neki. Nyilván hülye lenne elengedni, ingyen szex, bejárónő, van valaki akihez beszélhet.

Ilyenkor szokott az történni, hogy egyszer csak belefut álmai nőjébe, téged lapátra tesz, a csaj meg egy év múlva már a felesége.

2017. máj. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod...
2017. máj. 26. 18:59
 3/14 anonim ***** válasza:

Hű...Pont múltkor találkoztam ilyenekkel egy baráti körben.És én úgy gondolom, hogy pont hogy az apróságokban mutatkoznak meg ezek a dolgok: ha valakivel jól érzem magam, akkor az látszik.


Ugyanezekre lettem figyelmes, hogy ők nem kézen fogva mentek, nem egymás mellett ültek a társaságban, velem konkrétan többet beszélt szerintem, mint a saját barátnőjével, de még figyelmesebb is volt. Mert belegondolva, tényleg nem is nagyon beszélgettek, bár lehet épp össze voltak morcanva...


Egy idegen meg sem mondta volna, hogy ők egy pár. (persze nem tudom, valójában mennyire vannak jól meg egymással, de nem nehéz ezekből következtetni....)


Egy régebbi haver és a nője voltak még dettó ugyanígy, egy random srác fogalmazott így, ahogy én az előbbi mondatban akkor, hogy nem is látszik rajtuk, hogy együtt vannak: egyik 5 méterrel elől,a máik meg a többiekkel hátul. Rá fél évre ők mondjuk szakítottak is.


Szóval az intimitás pl egy fontos dolog és a figyelmesség, apróságok, kedvesség.

N

2017. máj. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok mindenféle jelzőket erről a viselkedésről - maradok az egyszerű, és nyilvánvaló ténynél, hogy semmit nem jelentesz neki. Kényelemből nem lép, de ha együtt is maradnátok.... 2-3-10 év múlva miféle kapcsolat lenne ez?
2017. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerelmes, de nem beléd. A férfiak egyszerűek mint a szeg.
2017. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Sajnálom.

Ő,hogy néz ki? Mert sokszor az ilyen férjek nem néznek tükörbe,mert úgy gondolják nekik jár a kész pi(cs)a meleg málé' meg a csinos asszonyka illetve a laza flört mással stb...


Sajnos nálunk is...-talán még nem ilyen erős szinten.

2017. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, ha ennyire egyszerű lenne a dolog, egy másodpercig sem gondolkoznék, összepakolnék és elhagynám. De ő nem egy rossz ember, még ha a fent leírtakból ez is szűrődik le. Bár nem az elmúlt időszakban,de szóba jött már többször is a közös jövő, hol szeretnénk élni, hány gyereket szeretnénk stb., még az eljegyzést is felhozta. Sőt, egy éve a külföldi nyaralásunk alkalmával beleszerettem egy eljegyzési gyűrűbe, amit a kirakatban láttam meg. Amikor mutattam neki, hogy mennyire tökéletes, lefotózta a telefonjával. Nem mellesleg, pár hónapja vett egy lakást, hogy ne albérletben lakjunk, kb. egy hónap múlva költöznénk oda. Vajon csinálna ilyeneket valaki, akinek nem jelentek semmit, és csak egy jobbra vár?! :(
2017. máj. 26. 21:25
 8/14 anonim ***** válasza:

Fúúú lefotózott egy gyűrűt? Áldott jó ember... Ne viccelj már! Meg vett egy lakást? És akkor mi van? Az az Ő lakása. Ha van rá pénze persze, hogy vesz az ember lakást, mi a pitsának fizessen albérletet, ha nem muszáj? De neked ahhoz a lakáshoz semmi közöd, soha nem is lesz. Téged onnan bármikor kivághat, mint macskát szarni.

Nézd, nekem baromira mindegy, hogy mit csinálsz. Én nem pazarolnám az időm egy ilyen kapcsolatra, de hát ez én vagyok. Te azt csinálsz amit akarsz.

2017. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem szeret, nem tisztel, nem számítasz neki. Csak akkor akkor maradj vele, ha szenvedni akarsz.
2017. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, hogy nem jelent semmit, hogy lefotózott egy gyűrűt, de ha a negatív apróságokat kihangsúlyoztam, akkor pozitívat sem árt megemlíteni. Minek fotózna le egy gyűrűt ha sz*rik az egészre magasról. És azt is tudom hogy jogilag semmi közöm nincs és nem is lesz ahhoz a lakáshoz, de a mai napig úgy beszél róla, hogy mi ketten fogunk ott lakni, azért azt nem nézném ki belőle, hogy megvárja amíg odacuccolok aztán rá pár hónapra kib*sz onnan.
2017. máj. 26. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!