Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kisegítenéd pénzzel a párod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisegítenéd pénzzel a párod, ha tönkre menne a laptopja és nem tudna újat venni magának?

Figyelt kérdés
Egyetemi tanulmányaihoz szüksége van rá sürgősen. EZ értékben minimum 200.000 Forint lenne.
2019. ápr. 28. 19:21
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

" Lehet venni részletre is. Vagy diákhitel. Barátnőd helyében nem fogadnék el ilyen nagy ajándékot."

Hát ha veled lennék én tuti részletre venném.

Minden dugásra felszámolnék neked 20 ezret és hamar összejön a törlesztőrészlet.


Most komolyan gondolod? Az ingyen punci az meg jó, mi?

2019. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
24%
Persze! Megjegyzem az egyetemi tanulmányok hoz szükséges laptopok vannak 80000ft tol használtan meg 40000ft tol is...
2019. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
# 22 Látszik, hogy te maximum lopni jártál az egyetemre :D
2019. ápr. 28. 21:57
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
200e ft ? Nasanal űrhajót tervez ?
2019. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
40%

Nem nem hinném... elég komoly programokkal dolgozok szabadidőmben amik komolyabb ramot, videokártyát, processzort igényelnek! És egy középkategóriás laptop ami nyilván nem hd grafika video kártyával van felszerelve (csak megjegyzem az ilyen laptopokért több pénzt elkérnek a boltokban mint a GeForce kártyásokért amik megjegyzem sokkal jobban kompatibilisebbek a programokhoz...mint a hd grafika ami jóformán nem ér semmit...) na szoval

Egy i3-as ddr3 vagy ddr5-ős 4gb ram és egy GeForce gtx800 -as 1-2 gb os videokartya el viszi az olyan programokat amikkel az egyetemen használnak de még az informatikai szakon is....


2 kiloért kapsz te i5 vagy gépet is 8gb ddr4 rammal és egy 2gb GeForce gtx900 as laptopot


Mellesleg ami jo gépnek számit az már i9 nem reszletezem de az egyetemi kezdő tervezések kutatásokkal ki sem fogja tudni használni a barátnőd a gépet...


Valószínűleg csak le akarja huzni rólad.... de te tudod... mindenesetre ha van rá pénzem akkor nyilván meg veszem a baratnomnek (amig tényleg a barátnőm és nem csak azert van velem hogy le húzzon) mint inkabb itt kérdezem meg azokat akik aztsem tudjak hogy most tényleg van barátnőd vagy csak kamuzol....

2019. ápr. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
A 150-200 teljesen reális ár, ha nem csak szövegszerkesztésre meg netezésre kell neki. Én kölcsönadnék ennyit egy szó nélkül, és meg is tettem nemrég.
2019. ápr. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"" Lehet venni részletre is. Vagy diákhitel. Barátnőd helyében nem fogadnék el ilyen nagy ajándékot."


Hát ha veled lennék én tuti részletre venném.


Minden dugásra felszámolnék neked 20 ezret és hamar összejön a törlesztőrészlet.



Most komolyan gondolod? Az ingyen punci az meg jó, mi?"



Nő vagyok, te észlény. Nem a pasi, hanem a lány vegyen fel hitelre.

2019. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én mondjuk 100 ezerért vettem 2 éve a laptopom újan.

Mondjuk nekem böngészni, olvasni, filmet nézni ez bőven elég, nem játszom játékokkal, hogy olyan kelljen ami drágább legyen.

De tény, hogy ha fontos a videószerkesztés akkor ahhoz nagyobb ram és videókártya is kell, különben nagyon lassú lesz a munka. Ha hosszútávra kell, azért nem mindegy hogy egy anyagot 1 óra alatt vagy 3 óra alatt készítesz el.

Az idő pénz. és fordítva.

Ha én együtt élek valakivel az azt jelenti mindenben számíthatunk a másikra, nehogy már a pénz fontosabb legyen mint maga az ember.

2019. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező.


Gondolom azzal, hogy azt írtad, hogy videószerkesztéshez kell, azt próbáltad elmagyarázni, hogy miért 200 ezres a gép.

Kiábrándítalak. Televíziónál dolgozom, a munkámba, beletartozik a "videószerkesztés" szakszóval vágás. Edius programmal dolgozunk, ami igényel gépet. Az én gépem nem erős, de vettem bele SSD-t és láss csodát, megy rajta az Edius.


Szóval még mindig nem értem én se, hogy miért 200 ezres az a gép. Pláne nem egyetemen, ahol vágásokhoz nekünk is elég volt egy sima Sony Vegas, ami SSD nélkül is ment a gépemen.

2019. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
A "kisegítenéd" az kölcsönt jelent vagy ajándékot?
2019. ápr. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!