Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnak is van problémája az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is van problémája az anyósával?

Figyelt kérdés

Nálunk az a helyzet,hogy a férjem elhagyott akkor amikor terhes lettem.Az oka most mindegy,a lényeg az,hogy az anyukája 100%ig mellettem áll. Na de már túlságosan is! Azelőtt egy udvarban laktunk,de nem járt át, mielőtt jött is,megkérdezte és csak pár percekre ugrott be. Mióta elköltöztem,napi 3szor felhív. Most 7 hónapos terhes vagyok,folyton ígér,hogy beszáll a babakocsiba...stb.Nem szorulok rá,de szinte könyörög,hogy segítsen.Viszont nem akarok rá várni,ezert mindent beszereztem és amikor ezt elmondtam neki,megsértődött. Pedig szóltam neki mikor megyek megvenni. De egy db zoknit se vett még eddig.Elhívtam babamozira

is és mikor fizettem,kiment.Tényleg nem fontos nekem ez,ha nem ajánlja fel,eszembe sem jut,hogy bármibe is bekéne szállnia.Tudom,nem dagad a zsebe,el sem várnám,hogy segítsen,de kb 3szor volt az,hogy mondtam hogy most megyek megvenni ezt azt...de akkor mindig más dolga akadt hirtelen pedig előtte sírt,hogy segít ő is. Egy számomra kedvenc kiságyról is miatta maradtam le,mert kérte ne ma menjek hanem 3 nap múlva és akkor jön velem.De addigra már nem volt meg az.De hívogat állandóan,mintha neki lenne büntudata azért amit a fia csinált. Az én anyukám mindig vesz valamit,segít,horgól,köt...de ő csak mondja. És folyton elvárja,hogy számoljak be arról mi volt a dokinál,mekkora a kisfiam.Néha már túl soknak gondolom és mikor hív már nem örömmel veszem fel neki,hanem hogy elkerüljem a sértődöttségét.

Én reagálom ezt túl?


2019. ápr. 28. 21:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Férjed is lehet a háttérben. Az is lehet hogy büntudata van de ez már sztem nem természetes én fel sem venném neki a telefont. Mondjuk nekem anno mikor az akkori párommal szakítottam az anyja szó szerint utánam jött hogy nehagyjam el s fiacskajat.Szerencsére nem köt hozzá semmi .
2019. ápr. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!