Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelitek ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelitek ha a párotok másokat liekolgat?

Figyelt kérdés
Tudom tudom... Az csak egy liek...Viszont valamiért mégis idegesit. Ráadásul tipikusan ilyen "pláza cicákat". Kidobott mell,csucsőrités,agyon szolizva,sminkelve...
2019. ápr. 30. 15:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Hozzád megy haza?

Veled kefél?

Neked is ad a fizujából?

Szeret?


Ha 4 igen a válasz, akkor nem mindegy kit/mit like-ol? Hiába küld "dugólájkot", hol áll szóba vele egy bikinimodell csaj?

2019. ápr. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Rá tapisnék a telefonjára utána meg a kezére is!
2019. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%

2.-nak.


Na ezért van annyi családon belüli erőszak! A 300-as telefonomért járna a pofon!

2019. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Exem volt ilyen, de ő kigyúrt, szakállas modell pasikat likeolt mindenhol. Mind külföldi volt úgyhogy nem zavart, viszont magyar sráccal csalt meg később, amit ugyanígy likeok alapján derítettem ki.
2019. ápr. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha like-olgat is más nőket, akkor azok vagy sztárok (színészek, modellek), vagy külföldi cosplay-esek, vagy régi ismerősei, akiket én is ismerek, szóval nem igazán érdekel.

A te esetedben, ha nem heti 1-2 ilyen like-ról van szó, akkor megpróbálnám megbeszélni, hogy ez engem zavar, rosszul esik, és keresnék párommal közösen valami megoldást. Ennyi.

2019. ápr. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Nem érdekel egyáltalán. Van csomó lány ismerőse, volt kollégái, volt szaktársai, régi vagy jelenlegi barátok stb akikkel tartja a kapcsolatot akár csak lájkolgatás formájában is. Ez lenne a természetes, és semmi kivetni valót nem látok benne. Ha most éppen nagy mellű szőke plázacica akkor se érdekel, ismerem a párom. Én ugyan így vagyok jó néhány férfi ismerősömmel.

Tudom, hogy a párom szeret engem, tudom, hogy én vagyok neki a legszebb nő. Akkor minek aggódjak rajta? Tök természetes, hogy vannak ellentétes nemű ismerőseink akiket szeretünk attól még.

2019. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

sehogy

magánügye

ahogy az is h én kit likelolok be


és ahogy az 1es írja ...


amúgy nőjetek már fel kérlek szépen ... komolyan ez tini kategória !

2019. ápr. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ilyen közönséges lim-lom nőket like-olgatna a párom, akkor menne is szépen a levesbe.

De nem teszi, maximum csoporttársakat, kollégákat lájkol, leginkább kedvességből.

2019. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok Mielőtt le szednéd a fejemet viccnek szántam csak le maradt a smyle... 😅😂
2019. ápr. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Elég szánalmasnak tartom, mondjuk szerencsére én pl le sem állok ilyennel. ;)


Az én párom nem lájkolgat meztelen, meg csöcskidobós p.tsákat, egyszerűen taszít ez a viselkedés, ha valaki barátnő mellett viselkedik ilyen kangörcsösen. Szinglin nincs ezzel baj, barátnő mellett gáz dolog. Volt olyan fellángolásom, akinél ez taszított. Ő pl a barátnője mellett folyamat nyomja, nem tudom, hogy tudja ezt tolerálni, én nem tudok ilyen emberre felnézni.

2019. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!