Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertáltak, ti ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertáltak, ti ezeket hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Én alapvetően szeretek kimozdulni, szeretem a társaságot is, de új emberekkel nehezebben barátkozom.

Eddig szinte az összes párom extrovertált volt, így egy idő után elkezdtek megszólni, hogy a 800 ismerősükkel nem tudok úgy elbeszélgetni, nagy társaságban inkább csendes megfigyelő vagyok. Meg tudok nyílni, de nem rögtön, és nem vagyok kezdeményező.

Marhára zavar és idegesít, mikor ezért megszólnak.


2018. nov. 11. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

én is intro vagyok.


mi vagyunk a világ nagy megfigyelői és néma töprengői. :)


senkinek semmi köze hozzá, én csuklóból visszatüzelek, ha emiatt bántanak.


intro csajokkal kéne összejönnöd, csomó dolog olajozottabban működne.

2018. nov. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is nő vagyok.:) Introvertált férfiakat nem is nagyon ismertem sosem. Vagy ha mégis, hát nem kezdeményeztek. Az extrok meg igen, mert nekik meg kezdetben tetszik ez a visszafogottság, meg stb , ami az introvertáltat jellemi. Aztán később pont ez lesz számukra a bosszantó.:D
2018. nov. 11. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is többnyire extrovertáltakkal volt kapcsolatom, előjött párszor ez a téma, de megmondtam, hogy nem tudok idegenekkel elbeszélgetni, és nem is volt belőle soha komolyabb dráma.
2018. nov. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

ja, én nem tudnék extro pasival lenni már.


viszont tapasztaltam, hogy ilyen mély, bensőséges kötődés alakulhat ki egy intro pasival.


mintha saját kis bolygónkon lennénk, kizárva a világ durvaságait és zaját.

és fél szavakból is, vagy szavak nélkül is értettük egymást.

2018. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam. A legutóbbi alakuló kapcsolatom részben emiatt is futott zátonyra, folyton azzal jött, hogy félt hogy a barátaival nem tudnék beszélgetni, ismerkedni. És nem éreztem azt, hogy olyan bensőséges kötelék ki tudna alakulni, mint a volt párjaimmal, akik introvertáltak voltak.
2018. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 peca1000 ***** válasza:
70%

Mi mindketten intrók vagyunk az asszonnyal.


Csak akkor megyünk társaságba, ha nagyon muszály.


Viszont ott el tudok beszèlgetni bárkivel, az asszony meg csak akkor beszél, ha kérdezik.


Megszokták, hogy ilyen, el van a sarokba, biodíszletnek jó lesz :)

2018. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 peca1000 ***** válasza:

Ja ès megmondod a társaságnak, hogy te hallgatni jöttél őket, és ezen szórakozni :)


Tudomásul fogják venni.

2018. nov. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem intro nőként exrto pasim van, és én időnként elengedem egyedül (olyankor bekuckózom, és élvezem a csendet), máskor vele megyek, de azután a következő hétvégén meg együtt kuckózunk be, és filmet nézünk. Így megvan az egyensúly és mindenki elégedett.

Azt már megértette, hogy mind az 500 barátját nem fogom kedvelni. A közelebbi barátokkal viszont én is jól kijövök, van egy pár lány a csapatban, akikkel közös buli alatt is tudunk lelkizni. 😊

Néha még panaszkodik ugyan, hogy túl nyugger vagyok, de azt viszont nem adná, ahogy szeretni tudom, elfogadva őt minden hülyeségével együtt.

2018. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nehezen. Alapvetően nagyon jók a kommunikációs képességeim, de nem mindenkivel. Zsigerileg megérzem, hogy kivel van meg e téren a kémia. Éppen ezért inkább a minőségi, mint mennyiségi barátságokra törekszem. Nem szeretem a túl nagy, zajos társaságot. A szűkebb, családiasabb összejövetelek híve vagyok, éppen ezért hasonlóan introvertált vagy ambivertált barátnőim voltak.
2018. nov. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Intro vagyok, a férjem is. Tökéletesen működik a dolog. Ritkán járunk társaságba, nem szeretjük a tömeget. Van pár ősrégi barát, akikkel szívesen beszélgetünk.
2018. nov. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!