Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt velem, és már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt velem, és már nem érdekel, mit tegyek? 21f

Figyelt kérdés

Szűz lány volt, fél évig udvaroltam neki,mire oda adta magát. Nagy félelme ,hogy miután megtörténik, én lelépek,de idővel elnyertem a bizalmát. Nem hazudtam neki, de miután megtörtént,elmúlt belőlem minden érzelem,de lelépni már nem tudok.

A lány 18 éves.



2019. ápr. 30. 18:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Na gratulálok. Én sem vagyok szent, sőt... de ilyet még én sem csinálok. Tudtad előre hogy ez lesz? Valószínűleg igen. Akkor legalább ennyi empátia lehetett volna benned, hogy tudatosan nem töröd darabokra szerencsétlent.
2019. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudtam előre,hogy ez lesz.
2019. ápr. 30. 18:23
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus férfi vagy. Szerinted hogyan megy ez azoknál, akik lelépnek első alkalom után? Pont így. Nem "hazudnak", csak pontosan ez történik velük, mint veled. Én elhiszem, hogy dugás előtt még meg volt az érzelem, utána meg elillant, de akkor is szánalmas.
2019. ápr. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
92%

Szűz lánynál fokozottan kell erre figyelni, szerencsétlennek ez volt az első élménye hogy egy hülye így megetette fél éven át :D

Na mindegy mostmár nem tudsz vele mit csinálni...

2019. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok, arra nem válaszoltam, hogy mit tegyél.

Azt írod, lelépni nem tudsz. Ez legalább annyira gáz, mint amit tettél vele.

Szóval ha a lány helyében lennék, nem szeretném, hogy velem maradj csak azért, hogy bebizonyítsd nekem/magadnak/a fél világnak, hogy te nem olyan férfi vagy...Ha nem szeretnél már, akkor az akarnám, hogy ne rabold el a fiatalságomat. Mert előbb-utóbb úgyis lelépsz. Meg mindegy, 5 percet nem akarnék olyan emberrel együtt lenni, aki csak a külvilág felé szeret. Mert itt nyilván erről van szó, mások szemében akarsz jó színben feltűnni. Ha nem szereted már, akkor hagyd békén.

2019. ápr. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Miatta nincs szívem lelépni,nem érdekel, hogy mások mit gondolnak. Mit érdekel engem az,ha pl te szánalmasnak gondolsz?
2019. ápr. 30. 18:40
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg elérhetetlen volt a lány, te hajtottál félévig, udvaroltál, majd miután hirtelen elérhető közelségbe került, meghalt a vágy, mert kiégtél az udvarlásban. Az is lehet, hogy az elméd belefáradt a hosszas folyamatba és lelkesedést veszítettél. De, ha csak nekunk adod elő, hogy nem tudtad, hogy ez lesz, akkor meg egy utcai csatorna lakó vagy, tehát patkány. No offense, de újabb fővel fog gyarapodni a férfiak szemetek valló nők tábora. 31/F.
2019. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, tényleg azt éreztem mielőtt megtörtént, hogy vele szeretném leélni az életem. Semmi értelme nem lenne hazudni itt, főleg úgy,hogy tanácsokat várok.
2019. ápr. 30. 18:48
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Hat ha nem erdekel, hogy mas mit gondol, akkor miert kersz tanacsot? Ezt mar ugysem tudod ugy intezni, hogy ne okozz neki fajdalmat. Te voltal neki az elso, rad mindig emlekezni fog. Biztos rendes lany amugy, ha mar nem tette szet a labat az elso randin! Jobbat erdemel az biztos, te meg majd par ev mulva nem kellesz senkinek es te fogsz sirni utana! Na mindegy..ezt jol elcseszted. Es ne magyarazz itt, hogy te nem tudtad, hogy ez lesz! Pontosan tudtad, hogy nem gondolod vele komolyan..Erre o is magatol ra fog jonni es remelhetoleg o fogja kiadni az utad.
2019. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Tanácsot kértem,nem azt,hogy véleményt alkoss rólam.
2019. ápr. 30. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!