Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagy sikeres az életben, van/volt már barátnőd?

Figyelt kérdés
Az érdekelne a kettő dolog összefügg-e.
2019. ápr. 30. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a siker nem abban mérhető, hogy vokt-e, illetve hány barátnőd volt. Ismerek embert, aki balfék a nőzéshez, de tele van pénzzel és olyat is, akinek rengeteg nője volt már, de az életben csóró, demotivált faxkupak. Nem függ össze. A siker fogalma is, mint minden relatív. Neked, nekem, Bélának, Pinokkiónak is mást jelent. Szerintem az a siker, ha megismered önmagadat, rátalálsz lényed küldetésére, hiteles maradsz és hű önmagadhoz, embertársaidat segítve.

Egyébként egyedül élek albiban, van egy nem mai, de csodaszép autóm, stabil, korrekt fizetésű állásom, viszonylag sok szabadidőm, sportolok és sok minden érdekel. Voltak már párkapcsolataim, bár nem túl sok és hosszú. Jó ideje viszont semmi, nulla, zéró, e téren. Szóval relatív a sikerességem, én nem tartom magam annak. 31/F

2019. ápr. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%

Igen voltak már nőim.


1.: Dolgozom, van pénzem.

2.: Budapesten élek, van sok nő.

3.: Nem sírok otthon, hogy miért nincs nőm, pedig egész nap itt ülök és várom.

4.: Felnőtt módra öltözöm. Ing, bőrcipő, zakó, óra.

5.: Nem vágom fel az ereimet, ha 100-ból 100 elküld. Majd meghágom a 101.-et!


Oktatófilm: [link]

2019. ápr. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Randizgattam voltak kalandok de barátnő még nem volt.. főként az én hibám nem talalkoztam még olyan lánnyal akivel tényleg azt mondanám hogy ő kell nekem, végre végzek a sulival szoval jo fizetésű munkába tudok elhelyezkedni, sportolók rendzsresen, értek a zenéhez, tudok jol rajzolni, érdekel a művészet, a tudományok, a történelem, főzni is tudok, vannak terveim celjaim! Jo kapcsolatot tudok ki alakítani az emberekkel (persze akivel nem érzek közös hangot azzal nem is beszélek!) de vannak azért hibaim sokszor az érzelmeim irányítanak, heves vérmérsékletű vagyok...


Szoval igazából a kettő valamikor összefügg valamikor meg nem! Pl ismerek olyanokat akik nagyon gázok de még is tartós kapcsolatban vannak (persze ott a csaj is olyan...)


Egyrészt én azért nem jövök ossze mindenfélével mert nem csak szexet akarok hanem többet!

2019. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%
Sikeresebb vagyok a nőknél illetve en bloc az embereknél, mint az üzleti életben, mivel utóbbi egyáltalán nem érdekel. Az, hogy olyan munkám van, ami passzol a felsőfokú végzettségeimhez szerintem barokkos túlzással sem nevezhető sikernek. Úgy ahogy az sem, hogy képes voltam önálló egzisztenciát létrehozni. Ez alap, nem siker.
2019. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Karrier terén meg sok sikerem nem volt. Egyetemen tanulok, nagyon meg nincs mit felmutatni.

Két barátnőm volt

2019. máj. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Az átlagos, vagy annál szebb nőket vagy a jó külsőddel, vagy a jó anyagi helyzeteddel, vagy a kiemelkedő intellektusoddal tudod megfogni. Ebben a fontossági sorrendben.

Ha jó külsővel születtél, az üti a szerény anyagi helyzetet és gyenge intellektust.

Ha előnytelen külsővel bírsz, de nagyon jó az anyagi helyzeted, az is üti a másik kettőt.

Ha a külsőd és az anyagi helyzeted is hátrányos, akkor maradnak az interneten nézegethető lányok.

Jó hír, hogy míg az előnytelen kinézeten nem lehet segíteni (esetleg plasztikai sebésszel), addig a másik két tényezőt fejlesztheted. Az anyagi helyzeted javulni fog, ha keresel egy jobb állást és képzed magadat. Az intellektusodon is fejleszthetsz, tanulással, sok olvasással.

2019. máj. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Fárasztó ezen a szinten gondolkodni, bele sem megyek... pörögj csak.
2019. máj. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szakma, fizetés, karrier sima 10/8 minimum.


Barátnő? Hol van, hol nincs. Hosszú, sok éves kapcsolataim voltak mindig, de nehezen talàlok új párt, ha össze is jön a randi, sok a sikertelen közöttük.



Hülyeség, amit itt a GYK-n is (meg a haverok is) löknek, hogy a nőhöz csak sok pénz kell (meg magas testalkat, de ez is megvan).


Ha valaki megkérdi, hogy hol és mit dolgozom, akkor gyorsan leveszi, hogy nem minimálbért keresek (sőt!), de nem úgy vettem észre, hogy ez a nők 99%-nak olyan marha nagy rózsaszín szemüveg lenne rögtön.


Szóval a sikereket nem lehet 1:1-ben barátnőre konvertálni, de azért sikertelennek sem mondanám magam, attól hogy 1–1 kapcsolat után min 0.5-1-1.5 év szokott eltelni, mire jön egy másik.

2019. máj. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Sohasem volt még barátnőm, és nem vagyok sikeres az életben sem. Van munkám, de nem szeretem, nem vagyok sikeres benne. Barátnőzés? 1-1 próbálkozás volt, de nem lett belőle semmi sem.
2019. máj. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire, nem. Nálam összefügg, de szerintem mindenkinél, akinek nincs barátnője az a szememben nem sikeres, a barátnő milyensége is számít persze. Ugyanis én emberekben gondolkodom, mint biológiai lényekben, az élet alapja a szaporodás, az egész társadalom erre épül, ez ad mindenben motiváló erőt, ez mozgatja a világot. B__szhatod a pénzedet, vagy a fene nagy intelligenciadat, ha egy luzer, köcsög vagy.
2019. máj. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!