Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fizetnéd a barátnőd kajáját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetnéd a barátnőd kajáját napi szinten, ő nem engedhetné meg magának hogy vegyen magának napközben ételt?

Figyelt kérdés
Nyilván otthonra vásárolna, de napi szinten nem tudna venni magának étkezdékben vagy hasonló helyeken enni.
2019. ápr. 25. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Fizetnem, amíg nem várná el.
2019. ápr. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Főzni és vinni nem tud?

Amíg nekem van mit ennem, neki is lesz, de étkezdébe járni nem magától érthetődő dolog.

2019. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mivel elvilleg a barátnőm,és szeretem. Furcsa lenne ha ülnénk a mekibe és nézné, hogyan eszem a sajtbucit.. ő meg éhezne... tuti nem hagynám!
2019. ápr. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvégre nem lenne értelme a kapcsolatnak, ha nehéz helyzetekben nem segítünk a másiknak.
2019. ápr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Egyszer-kétszer igen, de azért szerintem igazán lehetne ilyenkor otthon kaját készíteni. Ha le vagyok égve akkor főzök otthon valami olcsót és csomagolok ebédet. Hogyha ehhez a párom lusta lenne én biztos nem fizetném a kajáját minden nap. Nem is értem ezt a szituációt, nekem az egész taszító.
2019. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
83%
Párkapcsolatban nem magától értetődő, hogy nem hagyjuk a másikat éhen veszni? Vagy csak én vagyok nőgyűlölőként ekkora mártír?
2019. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

lány vagyok, de felmerül bennem a kérdés, hogy ha nem engedheti meg magának, akkor miért akar napi szinten étkezdében enni

ha otthon főzne magának ebédre és azt elvinné, akkor jóval olcsóbban kijönne és azért azt mégse várhatja, hogy a barátja minden nap fizesse a kajáját, csak mert ő kész ebédet szeretne

szóval szerintem az, hogy néha meghívod ebédre az oké, de napi szinten túlzás

és nem a pénz miatt, de számomra ez annyira fura helyzet

2019. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%

Alap.


Aki nem tudja és/vagy akarja, annak nem kell nő, verje magának otthon.


Ez olyan, mint a múltkori 23000 forintos csizma kérdés.

2019. ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg aki normális nőt szeretne maga mellé, az válasszon olyat aki nem hal éhen ha nem fizeti a kajáját, hanem készít magának otthon. Nem csak ez a két véglet van. Egy rendes nőre nem kell folyamatosan a pénzt szórni.

Egy dolog nem hagyni éhenhalni a párod, és egy teljesen más dolog konkrétan életben tartani mint egy szobanövényt, mert annyi esze nincsen, hogy este összedobjon egy szendvicset amit másnap tud vinni. Az miért a szeretet jele, ha támogatjuk a párunkat amikor hatalmas hülyeségeket csinál ahelyett, hogy segítenénk neki jobb módszert találni amivel egyedül is fent tudja magát tartani? Miért kell a lustaságot meg a teszetoszaságot még támogatni is?

2019. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De ha otthon van kaja, akkor nem kell étkezdébe járni.
2019. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!