Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódottak lennétek?

Figyelt kérdés

Több, mint egy éve tart a kapcsolatotok, 30asok,és úgy tűnik, párotok meg akarja kérni a kezeteket.

2x volt már nős, azon a véleményen van, h egy kapcsolat nem a hazassagtol lesz jó v rossz. De mivel a nőknek fontos, neki meg mindegy, nem csinál belőle problémát.

Szóval utalgat rá, h meglepetés, itt meg ott.

Közben ház nézés, h össze tudjatok költözni.

Sejted, hogy az esküvő most neki azért fontos, mert jönnek nyáron a családtámogatások, persze, azt ki kell használni, ha úgy van.

De esküvő tervezés közben kiderul, h ő ha lehet, semmit nem akar, ami pénzbe kerül, még akkor sem, ha korábbi esküvőjén az megvolt.

Plusz megtudod, h a teevezett meglepetés nem arról szól, hogy ott olyan a helyszín, hanem ott esetlegesen olcsóbb a gyűrű....

Már attól is tisztábban látom, h ez mennyire gáz, h összefoglaltam, de azért jöhetnek a vélemények.



2019. máj. 2. 00:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%

Kihasznal minnel olcsobb legyem stb

Milyen a kapcsolat ? Szex?

2019. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vannak vitaink, mert nagyon hasonlóak vagyunk, de úgy gondoltam, osszeillunk. Szex közepes. Volt már akivel jobb volt, de jól megertjuk egymást.
2019. máj. 2. 00:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Több, mint 1 éve tart a kapcsolat? Mennyivel több??
2019. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem le kellene ülnötök végigbeszélni, felnőtt emberek módjára és megkötni a megfelelő kompromisszumokat, mindkét oldalról. Ha ez nem megy akkor kár házasságosdit meg családalapítósdit játszani mert később ezeknél komolyabb kérdésekben sem fog majd menni.
2019. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Majdnem másfél év.

Leulni megbeszelni? Mit lehet erről beszélni, h vkinek ennyit érek (semmit)?

2019. máj. 2. 00:33
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez igy elég rosszul hangzik már az elején
2019. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk azt a részét megértem, hogy nem akar nagy csinnadrattát meg milliós költségeket. Nagyon elszaladt a ló a világgal ilyen téren, betegesen elanyagiasodott a házasodás meg az esküvők-lakodalmak világa.


Nagyszüleim anno 10 Forintból kihozták (1964-es árfolyam, elvileg 300 a szorzó, szóval 30.000-ből), igaz csak 6 vendég volt és semmi papos bohóckodás vagy ilyesmi. Nagyon helyes. Ez az egész cirkusszá silányult, naná, hogy mindenki erőltetni fogja a környezetedben a cicomát (potya vendégek főleg, egy jót zabálni pláne viribülni ingyé'), de az egész egy bohóckodás.


Ha tényleg csak az eszme számít, akkor ingyen is ugyanolyan lesz, mintha rámenne 2 év fizetés, mert csak (vagy több év segíj, a la romák házassága)

2019. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kétszer volt nős, nem csodálom, hogy nem akar nagy lagzira költeni. Mi a férjemmel mindketten elváltunk már egyszer, ezért nem rendeztünk lagzit, 2 tanúval meg a szűk családdal volt az esküvő. Ezért nekem ez nem gáz, mi mindketten így akartuk. De ha neked nem tetszik, akkor ne menj hozzá.
2019. máj. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem akartam én sem milliókat költeni rá, csak vmi egyszerű, bográcsozas v ilyesmi.

Hát igen, nekem nem volt még esküvőm, és nem értem, miért kell lemondanom mindenről, azért mert neki volt.

2019. máj. 2. 05:37
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen. Neked még nem volt, neki kétszer is, de minek.

Muszáj ezt vele megbeszélned, hogy neked ez nem egy papír, és te is szeretnéd átélni, hogy ott a család, szép ruha (Nem feltétlen menyasszonyi), és nem csak odamentek aláírni, mert kell a pénz.

Azért én a helyedben utána járnék, hogy mit és mennyit kell visszafizetni, ha elváltok...

2019. máj. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!