Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos ha ez rosszul esik?

Figyelt kérdés
A párommal lassan két éve vagyunk együtt. Tavaly nyáron el tudtunk utazni pár napra nyaralni, de kb az utolsó pillanatban derült ki, hogy megyünk. Mostmár előre érzem, hogy idén semmi nem lesz belőle. Ami volt pénze, elkezdte elkölteni, pedig már márciusban mondtam neki, hogy nézzünk valamit ha nyáron szeretnénk elutazni. Csak nem néztünk még mindig. Nekem ez pedig rosszul esik. Ha nem akar menni, mondja meg. Ő többet keres mint én, úgyhogy nekem azért se jó ha az utolsó pillanatban nézünk, mert akkor drágább már minden. Meg munka szempontjából is jó lenne előre tudnom, hogy mikorra kellene elkérnek egy hetet...

2019. máj. 2. 06:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Jogos. És inkább amiatt bántó, hogy ezzel azt kommunikálja a másiknak, hogy nem fontos. Lehet még levertség is, hogy nincs kedve szervezkedni, de lehet lustaság is.

Én is azt venném a helyedben, hogy meggyengült a vonzalma.

2019. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%

Többször is sikerült kinyitni a szàdat?

Általàban egy férfinek nem elég egyszer említeni valamit, hanem többször határozottan közölni kell

2019. máj. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Ülj neki és foglalj le valamit, amit jónak gondolsz. Nem vagytok elkésve még. Ha utószezonra, augusztus végére- szeptember elejére foglalsz, az általában olcsóbb, mint a június-júliusi főszezon. A pasikat általában nem érdekli ez a cécó. A nyaralás megszervezése inkább női feladat.
2019. máj. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Augusztus kilőve miatta és miattam is. Egyik kollégámat kell helyettesítenem augusztus első két hetében, ő időben elkérte magát, míg én nem. Augusztus második felében 20-a környékén meg a páromnak lesznek pótvizsgái, ha júniusban nem végződik jól a vizsgaidőszaka.


Tavaly kinyitottam a számat amiatt, hogy az utolsó pillanatra hagytuk ezt, és akkor megkaptam, hogy nekem csak ez számít. Idén nem nyitottam ki emiatt jobban a számat még, de mostmár így május elején tervezem, hogy közlöm vele, hogy én idén nem fogok emiatt többet költeni és kapkodni.

2019. máj. 2. 07:28
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Gyűjts egyedül pénzt, aztán menj el magadnak, ő meg pukkadjon bele ebbe! 😃
2019. máj. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Július végén lenne lehetőségem ismerősökkel elutazni. :( Csak a párommal szerettem volna menni, ha már tavaly sem jött össze egy normális egy hetes nyaralás...
2019. máj. 2. 07:45
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
De miért nem foglaltál le valamit eddig durcizás helyett? Nincs igazad Kérdező. Nagyon nincs. Te pont annyira nem foglalkoztál a nyaralással, mint a barátod.
2019. máj. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Mert talán ez két emberen múlik? És azt is most tudtam meg, hogy a pótvizsgái augusztus végén lesznek? Igen. Könnyű mondani, hogy foglaljak előre, de neki is el kell kérnie magát melóban, mert ha foglalok és nem engedik el, az bukta.


Na pont ezért nem foglaltam egyedül.

2019. máj. 2. 07:53
 9/20 anonim ***** válasza:
22%
Nézd, folyton csak azt nézed, mit hogyan NEM lehet megoldani. Nem teljesül a rózsaszín vattacukor elképzelésed, hogy szerelmesen összebújva böngészitek a szállásokat, ès akkor világvége van. Mi úgy szoktuk, hogy február környékén elintézzük mindketten a nyári szabadságot, és arra az időpontra keresek szállást. A barátod meg tanuljon rendesen, és akkor nem kell pótvizsgázni. Mindig azt keresd, hogyan LEHETSÉGES megoldani. Hidd el, ezerszer könnyebb lesz az élet. ;)
2019. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az építő jellegű kommented, de mostantól kezdve nincs szükségem rá.

Olyan emberek hozzászólása nem érdekel, akik csak szapulni tudnak. A kérdésem arról szólt, hogy jogos-e ha rosszul esik. Nem arról, hogy szerinted mit kellett volna. Örülök, hogy nektek sikerült már akkor szabadságot kérni, nekünk képzeld, nem sikerült. Mert ilyen is létezik.

Nem rózsaszín ködre vágyom, és képzeld arra sem, hogy olyan megkeseredett legyek mint te, akinek jobb dolga sincs reggel, csak másokat kioktatni.

2019. máj. 2. 08:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!