Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos hogy rosszul érzem magam emiatt?

Figyelt kérdés

a párom most kezdett dolgozni, én viszont még egyetemre járok, nem dolgozom.

Mostanában egyre gyakrabban hív meg pl vacsorázni, színházba stb.

Én meg rosszul érzem magam emiatt, meg kínosan, hogy nekem nincs pénzem amiből vissza tudnám hívni. Régebben amikor még ő is tanult, mindent felesbe fizettünk


2018. nov. 30. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van érezni, és lehetőséged van választani, mindig.


Azért érzed rosszul magad, mert a méltóságodban szeretnél mozogni.Viszont azt érdemes realizálni, hogy ez egy párkapcsolat, és ha a párod nagyvonalú akar lenni veled, mert szeret, akkor elfogadhatod azt, mert neki ez örömet okoz.


Nem kéregetsz, nem vagy koldus, itt nincs probléma, csak amit te kreálsz.

2018. nov. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nehezère esne,nem tennè meg èrted ezeket a dolgokat.Így hát szerintem nincs okod rosszul èrezni magad emiatt.
2018. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek elég alap dolgok egy kapcsolatban.
2018. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Mondd el neki, amit ide leirtal. Ez miért ilyen nehéz? Szerintem ha nem akarna rád költeni, nem vinne el sehova egyébként. Most biztos jó érzés neki, hogy végre dolgozik, és tud költeni.
2018. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!