Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátnő "hanyadik helyen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnő "hanyadik helyen" kell, hogy álljon a barátja fontossági listáján?

Figyelt kérdés

Bő 1 éve vagyunk együtt a barátommal de észre kellett vegyem, hogy én mindig csak a 2.3.4. vagy akárhanyadik vagyok. Ez nem tudom, hogy azért van-e mert tudja, hogy megértő vagyok és elfogadom, ha dolga van, és tudja nem hagyom el. Vagy azért van, mert tényleg nem vagyok fontos neki.


Említettem neki, hogy szeretném tudni hova megy, ha utána sokáig nem ír üzenetet, de erre fittyet hány.

Már régen jött hozzám, és minap megkérdezte, eljöjjön-e, természetesen igent mondtam, erre eszébe jutott, hogy dolga van, ami azért nem volt olyan sűrgős.

Ilyesmik történnek. Ez mindenkinél így van?

21lány 23fiú


2019. máj. 2. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan azon a helyen ahol ő is áll a barátnőjéén. Ez egy kölcsönös dolog, egyformának kellene lennie. Ki-ki így illik össze. Ha mindketten elsők a másiknak az is jó, ha sokadikak az is jó. Csak kölcsönös legyen.


Ha eltérő az már vitát, bajt, problémát szül.

2019. máj. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem ő mindig az 1.helyen állt, de mióta én neki nem ott állok, én is visszábbvettem az felőlé érdeklődésemből. Például már reggelente hazajövök, mert ő is 90%ban ezt tette, mikor nálam volt.

De észrevételeim szerint nem is törekszik megváltoztatni ezeket.

2019. máj. 2. 15:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a párom az első és én is neki.

Másnál régen én is a lista aljan voltam....nem is működött!

2019. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Peter_mota ***** válasza:
100%
Kedves kérdésíró ! Tudja miért történik ez meg? Mivel , akár 2.,3.,4. helyre teszi önt , ön mégis igent mond megad neki mindent , és beszéljünk tabuk nélkül vagyis szexuálisan nem utasítja el , . Tehát MAGA az aki ebbe a helyzetbe teszi önmagát . Megoldás az függ attól hogy akar e házasodni az adott fiatalemberrel vagy még egy ideig csak kavatyol vele ,
2019. máj. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem második. Én vagyok az első helyen! Mint ahogy a barántnőmnek is saját maga van az első helyen...
2019. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok és számomra az első helyen van a barátnőm a haverok jönnek mennek (általános, középsuli, felsőoktatás, munka, szomszédok) jönnek mennek! De mivel őt szeretnem magam mellet tudni örökre ezért nyilván ő áll az elso helyen! És oke persze nem az van hogy 24/7-ben egymás nyakán vagyunk, még nem élünk együtt, és dolgozunk is szoval nem is tudnánk :D de ha pl van valami dolgunk akkor jön velünk a másik is ha van szabad ideje


Ja irni meg mindig szoktunk a másiknak ha pl megyunk valahova... én pl le írom ha épp a vas trónon ülök :D


20f

2019. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Embertől és kapcsolattól függ. Ha komolyan gondolják a felek, akkor azért dobogós helyet érdemes fenntartani a párunknak. Ha a kapcsolat csak úgy van, hogy legyen, akkor persze lehetnek fontosabbak a barátok, a hobbi, a szomszédjóskapista, tökmindegy, mert úgyse lesz tartós.


Igaza van az elsőnek, ha eltérés van ebben, az szüli a problémát, nem a sorrendiség ténye.

2019. máj. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a barátnő külseje.
2019. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első helyen, de ennek megvannak a normális keretei, az egyáltalán nem normális szerintem ha a párja miatt valaki hanyagol mindent és folyamatosan csak a párja van a középpontban. Persze, a párom az első, de ettől függetlenül rengeteg egyéb dolog is van amivel foglalkozom. Attól, hogy a párom a legfontosabb nekem még elmegyek a barátokkal, energiát fektetek a munkámba, foglalkozom olyan dolgokkal amik érdekelnek akkor is, ha mondjuk azt az időt valóban tölthetném a párommal inkább.

Ha dolgom van akkor megcsinálom. De ez nem azt jelenti, hogy nem a párom az első. Azt mindenkinek el kell fogadnia, hogy egy felnőtt embernek van ezer meg egy dolga a párján kívül amit meg kell csinálnia és amivel foglalkoznia kell. De megint csak mondom, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem a párom a legfontosabb számomra.

Meg kell taláni az egyensúlyt. Minden nap energiát rakok a kapcsolatba, rengeteget törődök a párommal és minden döntésemet úgy hozom meg, hogy neki a legjobb legyen. De nem, nem fogom hanyagolni az egyéb fontos dolgaimat, csak mert éppen lehetnék vele is. Azt is meg kell csinálnom és ha a párom ezt nem tudja megérteni akkor nem hiszem, hogy velem lenne a gond.

2019. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Természetesen megértem, hogy akad neki dolga, amit meg kell csinálni. Nekem is vannak ilyen dolgaim, segíteni itthon, mikor egyedül én vagyok itthon, stb. De azért ugy érzem tulzás amit ő csinál.
2019. máj. 2. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!