Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy zsarnok a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy zsarnok a barátnőm, hogy tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés
25 éves, én is. Hirtelen haragú, minden kis apróságon hatalmas vitákat csapunk. Ha nem úgy cselekszek mindenben ahogy Ő azt elképzeli, akkor ismét nagy vita. Ő mindig szakít, utána alázkodhatok meg hogy ÉN kérjek bocsánatot mindenért. Folyamatosan én vagyok hibásnak kihozva, nem mondom hogy nekem nincs részem benne, de ez azért már túlzás. Az elején nem volt ilyen (kb. 3.hónapig). Neki nincsenek barátai (szerintem épp ezért), nekem viszont van 4-5 akikkel tartom a kapcsolatot és ismét nagy vita lesz, ha valamelyik este náluk vagyok (pedig nem iszunk, nem drogozunk) és nem vele vagyok. Ha mérges olyan jelzőkkel illet hogy "hazug szemétláda, hazug f...sz, kis b...zi" és a többit gondolhatjátok. Semmit nem enged megmagyarázni mert meg sem hallja csak hajtja a sajátját. Jobban hisz bárkinek mint nekem. Sosem csaltam meg. Szeretem, abszolút az ideálom, és pár napja voltunk fél évesek. Egy régi csaj ismerősöm felköszöntött nevem napján, akkor szakítás lett belőle, annyira féltékeny. Régebben az exem jegyese meghalt, én megkérdeztem a lánytól hogy jól van-e. Ennek is szakítás lett a vége és majd 2 hétig futottam utána hogy bocsásson meg... Minden ismerősömre ráírkál, minden csajra akivel valaha jártam vagy beszéltem. Minden hétvégén menne csavarogni, kirándulni, bulizni, de én inkább itthonülős vagy beülős helyeket szeretem. Eszem ágában sincs megcsalni, soha nem tudnám megtenni mert nagyon szeretem. De sokszor már a sírás kerülget és nem tudom mit tehetnék... Szerintetek tud változni egy ilyen ember? Aki élt már meg ilyen. Hogyan oldotta meg? Kérlek titeket normális válaszokat írjatok. Már az összes ismerősöm elkönyvelt egy kis papucsnak, akit ugráltat a nője.

2019. ápr. 26. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

MENEKÜLJ

nem fog megváltozni soha. ugyanilyen kapcsolatban voltam. az első fél év idilli volt aztán egyszer csak kibújta szög a zsákból. amikor már biztonságban érezte magát akkor úgy ítélte meg hogy mostmár kimutathatja a foga fehérét. ez a tipikus semmi sem jó, semmi sem elég, ha lélegzel az is baj. nem tudsz mit csinálni, mint hogy elhagyod.

2019. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szereted! Egy ilyen nőt? Hát, te tudod, de megváltoztatni nem tudod. Amúgy már komplett hülyét csinált belőled, csak úgy mellékesen megjegyzem.
2019. ápr. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Papucs of the year.
2019. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha mellette akarsz megnyomorodni,akkor hajrá.

A csajnak semmi önbizalma,ezért ilyen kisajátító.

Ahogy olvastam az exeddel kapcsolatos dolgot,nyílvánvalóan semmi empátia sincs benne.

Gyerekes,követelőző.Azt akarod,hogy valaki pórázon tartson?

Akit szeretsz,nem akarod megváltoztatni.Aki pedig téged szeret,nem akar téged.

Ne légy ilyen ragaszkodó és papucs,éld az életedet,majd jön valaki,mert az ilyen "nőket" hagyni kell a fenébe.

2019. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
Jó a segge és nagy a melle. Ideál, mi? Egy emberben, ha ilyen rohadt a lelke, akkor nem nagyon van mit szeretni benne ezeken kívül, max azt, hogy jól szopik. Grat. Megérdemled.
2019. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus nárcisztikus vadbarom állat. Nekem faterom hasonló. Anyu már 30 éve várja, hogy megvaáltozzon. Sosem fog... Mint ahogyan a te párod sem fog. Menekülj inkább!
2019. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem a testére értettem, bár tény hogy tényleg szép. Az érdeklődési körök, a hobbik, a zenei-film stílusok.. én konkrétan erre gondoltam hogy ideál... A bulizást-csavargást leszámítva detto ugyan az kb.
2019. ápr. 26. 17:15
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ideál, ha mégsem tökéletes.

Nevetséges, az ELSŐ 3 HÓNAP!!! tökéletes volt de azóta a következő 3 hónap maga a pokol és már hányszor szakítottatok.... vicc, ne haragudj, de ez szánalmas.

2019. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni, menekülj. De komolyan.
2019. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%

Igen - ahogy kérdésben írtad - ő egy zsarnok. Gondolom azért ír rá minden ismerősödre, hogy rád panaszkodjon és az igazát keresse náluk, elmond téged mindenfélének...

Akivel négyszemközt, játszmázások nélkül, őszintén átbeszélve nem lehet megoldani nézeteltérést, anélkül, hogy ovis módon ne tájékoztatná a külvilágot, attól én menekülnék...

Ismertem én ilyen nőt, ha a férjével bármiféle baja volt, rögtön elkezdett írkálni rengeteg ismerősnek, hogy elmondja a férjét mindenfélének és keresett mindig valakit, akivel együtt lehet szidalmazni... Ahelyett, hogy vele megpróbálta volna megbeszélni az adott dolgot, vele csak ordítozott meg sírni tudott.

2019. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!