Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha lelkifurdalásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha lelkifurdalásom van, amiért a párom segít anyagilag?

Figyelt kérdés

Közös megegyezéssel nem dolgozom körülbelül egy éve. Közben kétszer volt alkalmi munkám (lesz is még nyáron), de ez nem hoz sokat, tényleg csak annyi, hogy magamra elég pár hónapra.

A párom jól keres, jobban jövünk ki így, mintha én is dolgoznék valahol, mert nappalira járok, szóval maximum részmunkaidőzhetnék, de akkor meg a lakásra nem jutna időnk (a párom 18-ra ér haza, van, hogy én is soká bent vagyok), tehát amit megkeresnék, azt adhatnám is oda egy bejárónőnek.

Nem költök hülyeségekre, nincs pénzbe kerülő hobbim, és a szoli-műkörmös-kozmetikus hármas sincs jelen az életemben (fodrászhoz járok 2 havonta, de ennyi).

Igyekszem ott spórolni, ahol tudok, viszont sokszor lelkifurdalásom van, amikor a párom megkérdi, mennyit utaljon át (konyhapénz, bérlet). Legszívesebben azt mondnám, semmit, elmegyek dolgozni. De ezt a kört már annyiszor lefutottuk, hogy már ő is belefáradt.

Szóval hallgatok.

Csak zavar, mert korábban mindig dolgoztam, önálló voltam, volt, hogy én tartottam el kettőnket (jó, ez csak rövid ideig, 1 évig, nem is számít), és olyan, mintha én most kevesebbet érnék...


2019. máj. 3. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Esküvőnk után én is dolgoztam,de lelkiismeret furdalásom volt,ha magamra költöttem pénzt,mert a férjem jóval többet keresett.

Ez valahol normális,ez a jó ha így gondolkodsz.És ne aggódj,ha a párod sem aggódik.A mai világban ritka,hogy a lányok így állnak az ilyen helyzethez

2019. máj. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális a lelkifurdalásod, minden normális értékrenddel rendelkező embernek lenne. De ne aggódj! Legtöbb csajnál ez rövid időn belül elmúlik...
2019. máj. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hamarabb szeretnék elhelyezkedni, minthogy egyáltalán megforduljon a fejemben, hogy ez így rendben van. Nem tudnám így léélni az életem. Diploma után azonnal teljes állásban szeretnék elhelyezkedni (bevételileg elég lenne a részmunka, de akkor meg nem mennek az éveim)
2019. máj. 3. 09:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te is helyt álltál kettőtökért, mikor kellett, így szerintem lelkifurdalásnak helye nincs. A tettvágy más tészta, de lelkifurdalásra szerintem nincs okod.

32/f

2019. máj. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű a tény: menj el dolgozni és ne hagyd magad függőségbe taszítani!
2019. máj. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!