Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogattál már lány anyagilag?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogattál már lány anyagilag?

Figyelt kérdés
Mit kértél cserébe? hogy történt?
2019. ápr. 16. 20:39
 1/8 A kérdező kommentje:
*lányt
2019. ápr. 16. 20:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeretnék

34F

2019. ápr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam már rá, ugyanis külföldön élek és a karrierem épp felfelé ível, nincs időm egy újabb rossz kapcsolatra, viszont néha tök jó volna, ha kijönne hozzám, élveznénk az életet, esetleg néha én mennék haza, cserébe persze fizetném az útját és havonta kapna tőlem egy bizonyos összeget. Az, hogy mit csinál és kivel, nem érdekelne, csak ne szedjen össze semmilyen nemi betegséget és szedjen fogamzásgátlót, hogy ne kelljen a gumival bajlódnunk...
2019. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Is-is. Vagy is, nem megbeszélt és nem előre. Voltak szexkapcsolatok, ahol semmit nem kértek, de kaptak értékesebb ajándékokat, vagy pénzt. Viszont, soha nem 1-1 éjszaka után. Ne az legyen, hogy megvettem.
2019. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, de sokat gondoltam rá, hogy kellene, legalább lenne valamiféle kapcsolatom.
2019. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyszer tetszett egy lány, de nem volt kedvem akkoriban randizgatni és hetekig fűzni. ajánlottam neki egy tízest ha kinyalhatom, mást nem is kértem tőle :D elfogadta az ajánlatot ;) elmondása alapján nem volt rossz üzlet számára.. élvezkedett és pénzt is kapott érte :DD lehet hogy a jövőben még sort kerítek ilyesmire, megvan a maga feelingje
2019. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Nem kértem semmit, dugtunk eljártunk ide-oda, fizettem neki a megbeszélt összeget.

2019. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párommal mindketten támogattuk már egymást anyagilag többször is (én vagyok a nő). Én kifizettem a két utolsó félévét az egyetemen mert éppen nem volt egy vasa sem, ő eltartott talán 3 vagy 4 hónapig amíg költözés miatt munkahelyet kerestem. Meg több kisebb-nagyobb dolog főleg egyetemistaként meg pályakezdőként. Nem kértünk semmit cserébe. Egy kapcsolatban előfordulnak ilyenek. Mivel tudtuk, hogy átmeneti állapot és a másik nem használ ki semmi akadálya nem volt. Amúgy nem használjuk egymás pénzét, soha nem leszünk teljesen közös kasszán, tehát ilyenek bármikor beleférnek bármilyen kétség nélkül. Ha az egyikőnknek éppen nincs elég pénze akkor bármikor támogatja a másik anyagilag, de egyébként semmi közünk a másik pénzéhez.
2019. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!