Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik a párom új munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik a párom új munkája, ezt hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
MLM rendszerben kezdett el dolgozni, amivel kapcsolatban nekem más cégekhez kötődően rossz tapasztalataim vannak, úgyhogy nem igazán örülök neki. Mit kellene tennem ebben a helyzetben?

2019. máj. 3. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Semmi közöd, hogy ő mit csinál. Pl. ha neked rossz tapasztalatod lenne párkapcsolatban, akkor másnak is azt tanácsolnád, hogy ne kezdjen bele egy párkapcsolatba, mert az úgyis csak rossz?
2019. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha bedolt ilyen MLM szarsagnak, akkor inkabb azon aggodnek, hogy ilyen kinos İQ szinttel rendelkezo part valasztottam magamnak.
2019. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki ezt a fajta munkát bevállalja az vagy egy retardált kretén, vagy nagyon hulladék személyisége van, különben eszébe se jutna ilyen cégeknek dolgozni. Nem igazán szólhatsz bele a döntésébe, úgyhogy igazából azt kell eldöntened, megéri-e egy olyan emberrel maradnod, aki a fentiek egyikének megfele.
2019. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Én sosem értettem, hogy ebből hogyan tudnak megélni emberek, de ha jól keres, és a szabadidejét sem bacca el, akkor sztem oké
2019. máj. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Azert van hozza valamennyi koze. Az en MLM-es ismeroseimet ugy besziplantotta mint valamk szekta,nyilvan a facebook/insta platformokom is "dolhoznak" meg hirdetnek, kb kotelezo minden MLM-s rendezvenyrol kirakni 26 ezer postot oltonyben pozolva, valami motivalo idezettel. + ezek imadnal a parjukkal is becsekkolni mindenhonnan (Frei kavezo stb), hogy lassak, hogy ok mennyire SIKERESEK es ELITEK. Ezen kivul imadnak mindenhova oltonyben meg NAGYON FELTUNO ORABAN menni,ezt kifejezetten prolinak tartom, annyira egyszeru gondolkozasuak, hogy szerintuk akkor gazdag meg sikeres egy ember, ha oltonyben villog mindenhol. Az ilyeneket kinevetik a veluk ellentetben karrierukben es szakmajukban TENYLEG elismert emberek.

Szoval en ezt nem tudnam a paromtol elviselni, de te tudod. Ha valami feljebbi dologban dolgozik, pl csak o felel ilyen marketinges dolgokert vagy adminisztracioert, es nem hirdet, akkor az full oke. De ha beallt ilyen ertekesitonek/uzletkotonek, akkor az mar sok mindent elarul a szemelyisegerol is.

2019. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
1-es, hogy ne lenne már köze hozzá? A párja, nem?
2019. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
1# azért a kettő nagyon nem ugyanaz.. Másrészt párkapcsolatban, hogyne lenne közé a másiknak, hogy mit dolgozok?
2019. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

5# egyetértetek, hányinger..


Kérdező, ha a párod nem jön rá hamarosan mekkora hülyeséget csinált, akkor én a helyedben szakítanèk.

2019. máj. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!