Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem változik semmi?

Figyelt kérdés

Röviden 2 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. Otthon dolgozik, minden idejét és energiáját a munkájába fekteti. Mire oda jutunk h együtt lehetünk addigra hulla fáradt, sokszor hozzá sem lehet szólni mert nem rám figyel hanem vagy még mindig a munka jár a fejében vagy a tvt bámulja. Szexért könyörögni kell, fáradtságra hivatkozik es arra h eszébe sem jut. Havonta 1x talán az én unszolásomra van valami. De rengeteg elutasítást kaptam...

Sokszor megbeszéltük már hogy változtatni kéne mert ez így nem lesz jó, de nem képes rá, mindig ráfogja hogy dehát látom hogy megint közbejött valami. Boldogtalan vagyok, és magányos. Tanácstalan vagyok mert már nem hiszem el azt sem ha ígéri lesz változás. Olyan mintha nem is akarná igazán.


2019. máj. 4. 06:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 év után itt tart a dolog, akkor ennek nem sok értelme van. Mondd neki határozottabban, hogy nagy a baj és rajta múlik a változás, mert az lesz mindenképpen, de ő dönti el, hogy milyen irányban.
2019. máj. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam neki a napokban. Hogy ez így nekem sem jó és látom rajta h neki sem. Megint oda lyukadtunk ki hogy megszokták a kuncsaftok hogy sokáig dolgozik. 2 éve ugyanez a probléma és ugyanez a kifogás. Fél hogy elveszíthet de mégis rámondta újra ugyanezt az indokot..
2019. máj. 4. 07:11
 3/10 anonim ***** válasza:

Ő karrierista, te nem.

Neki kevés a szex igénye, neked nem.

Te neked ez rossz, neki is.



Van még kérdésed?

2019. máj. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szex már az okozat. Az ok amiért kevés van az a fáradtság, mert sokat dolgozik.

Miért dolgozik ennyit? Szeretné megalapozni a közös jövőtöket? Vagy van erre indoka?

Mert, ha nincs, és tényleg nem akar veled együtt lenni, akkor nincs értelme folytatni.

Közös programok vannak? El kellene menni pihenni, romantikázni, lehet akkor rájönne, hogy vagy Te neki!

Amennyiben tényleg csak a karrierjének él, én neked ez nem jó, akkor nincs miről beszélni. Keress valaki mást, aki a tenyerén hordoz!

2019. máj. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért dolgozik ennyit mert ész nélkül bevállalja a munkákat és nem tud senkinek nemet mondani. Azt mondta ha a munkára mond nemet akkor az ügyfelet sérti meg elvállalja akkor engem. Értelemszerűen én szoktam a rövidebbet húzni.

Eljárunk 2 3 havonta hétvégente, ott elvagyunk minden okés de a hazafelé uton már kezdődik előlről minden. Nem erről szól az élet.

2019. máj. 4. 07:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt a kutya elásva, hogy az ügyfeleinek nem tud nemet mondani, neked igen. Ergo nem a te igényed a legfontosabb. Az ügyfél is emberből van és ha egyszer azt mondja, hogy most nyaralás miatt csak egy hét múlva lenne kész, nem lenne baj. Csak ő neki ez egy olyan területe az életének, amit meg kéne tanulnia, a nemet mondás konstruktív gyakorlása.

Ez csak akkor fog változni, ha annyira kiég a melóból, hogy kényszerből kell nemet mondjon... Addig nem nagyon veszik magukat észre az ilyen emberek.

Szerintem itt neked semmi jó nem maradt, megpusztulsz mellette, el vagy hanyagolva. Szerintem egy ideig költözz el, hátha észbe kap, ha meg nem, akkor tudod, hogy nincs jövőtök.


30n

2019. máj. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen kapcsolatok jutnak egy idő után oda, hogy...megismerkedik az ember mással, jönnek az érzelmi megcsalások, majd jön a testi mert minden lelki érzelmi és testi kontaktus hiányzik a kapcsolatból....
2019. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem számítasz neki. Változtatni nem akar. Minden bizonnyal nem is lehet.


Te döntsd el, hogy ezek fényeben mit teszel.

2019. máj. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de te mindig az utolsó leszel. Én is elkövettem a hibát, hogy vártam, éveket, hogy jobb legyen nálunk a helyzet. Mindenki fontosabb, mint először én, utána már a gyerek és én. Nálunk sem mond ellent, teljesen mindegy, hogy ünnep, hétvége, hétköznap. Semmi közös program nincs, ha van is, megőrül a gyerektől és tőlem. Teljes elhidegülés lett,a pokolba kívánjuk egymást. Úgyhogy ha nincs gyerek, menekülj, találj olyan férfit, akinek fontos vagy.
2019. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni, sose fog megváltozni... voltam én is ilyen lánnyal, hát nem nagy élmény. Mondjuk én 4 évig bírtam :D
2019. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!