Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Nemrég tart a kapcsolatom egy sráccal. Rólam tudni kell, hogy a megcsalással kapcsolatos témákra ugrok.. Pár napja írt nekem egy olyat, hogy majdnem bele esett a barátnőmbe. Annyi volt, hogy egy ajtónál nem számított rá, és majdnem neki ment. Már ez nekem nem nagyon tetszett, nekem ez a két értelmű fogalmazás a téma miatt egyáltalán nem vicces. Írtam, hogy legalább őbelé belé esik.. Erre válasz : beléd is, hétfőn találkozunk? Ez is fura volt, írtam neki, hogy belém IS?? És hogy nekem ez a két értelmű duma nem jön be. Annyit írt, hogy hát nem kell félre érteni. Azóta nem beszéltünk, erre nem volt kedvem reagálni, ő pedig nem keres.. Én vagyok a hibás? Keressem én? De bennem most olyan érzés van, mintha arra celozgatott volna, hogy tetszik neki a barátnőm, ha viszont nem így van, akkor keressen ő. Szerintetek?
2019. máj. 4. 08:03
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Lehet hogy kicsit gyerekesnek tűnik de tényleg nem tudom most mi van, lehet hogy azt értette félre, mikor írtam, hogy belém is? Én úgy értettem hogy ha a barátnőmbe is, akkor az gáz. Ő lehet hogy úgy értette, hogy ha belém esik, az nekem gáz..? Fogalmam sincs már.
2019. máj. 4. 08:06
 2/54 anonim ***** válasza:
83%
Vannak nálad gondok.
2019. máj. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokra gondoltam hanem hogy más hogy látja a helyzetet és mit tenne... Az ilyen hozzászólásokat légyszi máshova..
2019. máj. 4. 08:10
 4/54 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon gyerekes vagy, ártatlan szóvicc volt.
2019. máj. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
76%
Hát de mit tennénk Kérdező, egy szóvicc az egész. Nevetnék rajta és ennyi.
2019. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 A kérdező kommentje:
Tudom, de most a megoldás érdekel, nekem kéne keresni..?
2019. máj. 4. 08:13
 7/54 A kérdező kommentje:
Mivel azóta nem beszéltünk, nem tudom mért.. Főleg ha ő is viccnek vette. Vagy nem, és azért nem keres?
2019. máj. 4. 08:13
 8/54 anonim ***** válasza:
87%
Azt gondolom Kérdező hogy egyáltalán nincs humorérzéked....
2019. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Istenem.. Na jó, mért is vártam itt építő jellegű hozzaszolast.. Felesleges
2019. máj. 4. 08:15
 10/54 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs humorérzéked Kérdező, ha itr is oattogsz. Megírtuk mit csináltunk volna a helyedben. Nevettünk volna rajta egyet azt csókolom. Kérj tőle akkor bocsánatot, hogy félreértetted, jobbat nem lehet kihozni ebből. Mondjuk nem értem, miért nem bízol benne.


30n

2019. máj. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!