Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Még nagyon az elején vagyunk ennek a kapcsolatnak (én 21L, ő 24F), még csak másfél hónapja ismerjük egymást. Hivatalosan nem lett kimondva, hogy egy pár vagyunk, de többször is félreérthetetlenül utalt rá.


Mivel mindketten hazautaztunk az ünnepekre, így egy hétig nem tudtunk találkozni, de minden nap beszéltünk telefonon. Azt éreztem, hogy kezd köztünk kialakulni valami. De amikor újra találkoztunk volt egy kisebb nézeteltérésünk.

A helyzet az, hogy szex még nem volt köztünk, mert eddig nem éreztem úgy, hogy eljött az ideje (nem vagyok szűz.) Most már szerettem volna én is, de pont megvolt. Ekkor azt mondta, hogy akkor sz.pjam le. Ez önmagában nem lenne probléma, mert egyszer már csináltam neki. Viszont most nemet mondtam rá, ugyanis pár nappal a találkozásunk előtt volt egy komolyabb fogműtétem, ami után szájzáram is lett. Amikor találkoztunk már jobb volt, de így is csak félig tudtam nyitni a számat, ráadásul egy nyílt seb volt a számban még mindig. Ezt neki is elmagyaráztam, de erre nagyon megsértődött, duzzogott, pofákat vágott. Nem akarta megérteni, hogy nekem fizikailag nem megy most. Vagy 20 percig unszolt, hogy "legalább egy kicsit csináljam..." De mégis hogyan, ha ki se nyílik a szám?? Aztán meg azt is a fejemhez vágta, hogy biztos csak hazudom, hogy még mindig menstruálok, mert olyan nincs, hogy valakinek 8 napig meglegyen. Pedig sajnos ez az igazság.

Igazából ezek után én is megharagudtam rá, ugyanis én nyugodtan próbáltam neki elmagyarázni a helyzetet, de ő akkor is önzősködött. Hazaküldtem. Majdnem el is sírtam magam. Ekkor természetesen bocsánatot kért, de én ezek után nem tudom, hogy akarok-e tőle bármit is. Én megértem, hogy férfiként vannak szükségletei. De akkor sem tartom igazságosnak, hogy emiatt duzzogjon és érzelmileg zsaroljon, hiszen pár nap múlva már vígan szexelhettünk volna.

Ti mit gondoltok erről a helyzetről és szerintetek kinek van igaza? Mit tennétek a helyemben?


2019. ápr. 26. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Szakítás.
2019. ápr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Én ezzel a taplóval szóba se álltam volna. Keress egy tisztességes, rendes férfit.
2019. ápr. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ez nagyon nem fér bele. Tehát egyáltalán nem. Hogy valaki erőltetni akarja hogy sz*pd le. Heló azért álljon meg a menet. És még neki áll feljebb. Felnőtt ember és itt tart... én nem folytatnám vele. Ki tudja később mit tenne.
2019. ápr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Neked van igazad. Vannak bőven normális pasik is, nem foglalkoznék vele. Megsértődni meg neked lenne több okod.
2019. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Ha én te lennék kinevettem volna, mikor durcikázik, és akkor ott hagyom.

Nem bántani akarlak, ezt segítőnek vedd, - nekem tizenévesen volt ilyen kapcsolatom, ahol nem mondtuk ki, hogy járunk e, és, hogy érzelmileg zsarolt. Felnőtt ember nem csinál ilyet, ez pedig úgy tűnik bőven egy kisgyerek.

Valld be, nem kell ez neked, és hidd el, nem fog változni később sem. De ugye, ez már a te döntésed.

2019. ápr. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy f.. sz, röviden.
2019. ápr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Neked volt igazad. Én ezek után nem lennék vele.
2019. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Besértődik, mert nincs szex? Attól még ki tudná verni. Eléggé parasztban nyomja a csávó, hol kukáztad össze?
2019. ápr. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Voltam hasonló szituban. Nálunk is alakulgatott a kapcsolat, 1x volt szex, utána viszont a menzeszem közeledtével elkezdett baromira fájni a mellem, a hasam, de ezt az úriember nem nagyon akarta megérteni, erőlködött, hogy vegyek akkor be algopyrint -_-. Nem is lett belőle folytatás, gondolom kitalálod miért. Nem kérdés, hogy neked volt igazad, én biztos nem pazarolnám rá az időmet.
2019. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Neked és othagynam! Nem is kérdés...
2019. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!