Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt valaki ilyen helyzetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valaki ilyen helyzetben, hogy csak a gyerekét nézte?

Figyelt kérdés
A dolog egyszerű... 3,5 éves a lányunk... egy évvel ezelőttig minden ok volt aztán költözés Pestre... apuka 2x annyit dolgozik mint kéne csak aludni jár haza kb 8 hónapja sex nélkül vagyunk.... kis milliószor mondtam lazítson elvégre a fizetése negyede kb mindig a bankban marad.... kb maniasan űzi a munkáját viszont közben bele futottam egy ismerosebe... le ültek inni 1-2 sort mi is ott voltunk a gyerekkel és hát valami szikra lobbant..... de az ismerőssel.... most két part között vergodom hogy mi legyen mert csak azt látom hogy a gyerek...... mi a véleményetek ki mit tenne ilyen helyzetben????

2019. ápr. 15. 17:40
1 2
 1/15 The pale emperor ***** válasza:
61%
Most jól értem, hogy leültél valakivel beszélgetni fellobbant valami szikra te pedig rögtön családot robbantanál? Beteg vagy, vagy mi bajod? 3.5 éves a gyerek. Menj vissza dolgozni. Akkor a férjednek sem kell annyit lesz mivel érvelni és legalább egy kicsit te is le leszel foglalva mert láthatóan baromságokat találsz csak ki otthon.
2019. ápr. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a férjeddel, hogy baj van. Elhanyagoltnak érzed magad. 8 hónap szex nélkül nem igazán normális egy házasságban.
2019. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%

#1

Igen, a kapcsolati problémákat csak úgy unalmukban gyártják az emberek, mert kurwára ráérnek...

Valószínű...

2019. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokan azt nem értik meg, hogy az ilyen kapcsolat NEM a gyerek érdekét szolgálja. Ennél amit most lát bármi jobb. Az is ha külön vagytok, az is ha mással vagy.

Ha többször jelezted már neki de semmi hatása akkor nem tudsz mit kezdeni vele. Valószínűleg eleve csak menekül a munkába, hogy ne kelljen otthon lennie. Nagyon súlyos problémák vannak a kapcsolatotokban, és ne haragudj de ha a párodnak ilyen a hozzáállása akkor ezen nem is fogtok tudni változtatni. De a gyereknek sokszor ezerszer rosszabb, hogy együtt maradnak a szülei egy szeretet nélküli, rutin házasságban. Ezzel sokkal jobban megsebzitek mint azzal, hogy szétmentek. Most még kicsi, nem hagy benne akkora nyomot. Az apját így sem látja, nem változna semmi. Hogyha nem lenne más a képben akkor sem lenne értelme ilyen formában ennek a kapcsolatnak.

Próbáld meg mégegyszer leültetni a párodat, és őszintén beszéljétek át, hogy mi miatt menekül a munkába, kinek mi a problémája stb. Hogyha erre egyáltalán nem hajlandó akkor nincs mit tenni, ott kell hagyni. A gyereknek ez a legrosszabb opció ami jelenleg van.

2019. ápr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem csodálom hogy felfigyeltél valakire, ha elhanyagolnak otthon.
2019. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Elhiheted a párod nem saját magáért dolgozik ennyit,hanem értetek! Csak gondolj bele! Van ez a drukk és a férfi erején felül próbálja a család anyagi biztonságát megteremteni. Közben elfelejti hogy az érzelmi biztonság is ugyanúgy fontos! Benne voltam ugyanebbe, az exfeleségem ugyanúgy reagált mint te. Vagyis csak magára gondolt hogy ő megkapja amit akar... mástól... Annyi esze nem volt hogy a problémát kellene megoldani, akkor minden helyre jönne. De nem, ő ezzel csak fokozta, és elérte hogy válás legyen a dologból....
2019. ápr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi nem erdekel a lemezes..... 8 hónapja semmi nem volt köztünk nem hajlandó engedni hogy vissza menjek dolgozni bár így is köszönöm de meg maradna is pénz ha hetvegen itthon lenne... ezerszer mondtam beszéljük meg kb rám csapta az ajtót.....
2019. ápr. 15. 21:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6# elolvastad a kérdést? Nem egyszer szólt szólt a kérdező... Másrészt baromira bírom az ilyen kettős mércèt... A szemét ribizli feleség jó dolgában ferekefel.. Égjen el a pokol tüzén... Nem számít, hogy ezerszer szólt hogy ez így nem lesz jó... De ha a pasi kefèl fere, mert nincs otthon szex, az természetes, hisz égjen el a pokol tüzén az a nő aki nem hajlandó szètteni a lábát, mit képzel az ilyen,majd megkapja a pasi máshol... Ja, hogy meg is lehetne kérdezni, miért nincs kedve a szexhez, talán mert apuka nem csinál semmit, ő meg robotol még otthon munka után? Most is nyilván más a helyzet de akkor is..

Elmehet a francba az olyan pasi is, aki azt hiszi elég ja talicskán hordja haza a pénzt... Hát nem.. A legtöbb nő nem eltartót keres, hanem társat...

2019. ápr. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is hasonlo volt a helyzet. Én sokat téptem a szám. Konkretan kimondtam, hogy van kísértés egy masik ferfi részéről, ugyhigy vegyen már észre ő maga engem! Akkor telt be a pohár, amikor azt mondta egy este, mikor tepertem nála, hatha sikerül elcsábítanom és persze nem sikerült, hogy mehetek, csak őt hagyjam békén. Hát mentem. Nagyon izgalmas volt. Mikor hónapokkal később tudatosult benne, hogy itt tényleg volt valami, teljesen kétségbe esett. Azota felvette a fonalat, igyekszik nőkènt kezelni. Sajnos azért sokat érzem az erőlködés szagát, és igy nem az igazi, nem oszinte a dolog, de nagyon becsülöm az igyekezetét.
2019. ápr. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért azt tisztázzuk le, mint írtam lobbant egy szikra és nem férre mentem.... lényegesen nagy a különbség. Nem a sexet láttam meg az illetoben hanem a 100%-os törődést odafigyelést ami szerintem egy nő életéből jobban tud hiányozni mint a sex.....
2019. ápr. 16. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!