Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen esettel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen esettel mit lehet kezdeni és hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés

Ha szépen ha csúnyán szólok valamiért akkor is meg a kisasszony van megsértődve. Nehogy már neki szóljon vki is..


Pl:

Diétázni kellene orvos mondta, erre azt mondta h nehogy már ebből vagy abból ne ehetne pár falatot. Szóltam neki h így nem lehet diétázni erre a válasza h mindig ezzel bas.ogatom. Mondtam neki h ha neked nem fontos az egészséged..Nem érzed a súlyát a dolognak..

Vagy:

Szólok h ezt a kaját minek vetted meg ha nem csinálod meg és dobjuk ki mert megromlik..pazarlás. Erre a reakció fejezzem be a csesztetését.


2019. máj. 5. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Ki kell vinni a ház elé, letenni, bemenni a házba, becsukni az ajtót.

32/f

2019. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Konkrétan miért is vagy vele?


Mi is a jó neked ebben a kapcsolatban?

2019. máj. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj kèrdező,(felismerték, te a 31 èves latássèrült vagy, ès ez már vagy a milliomodik kèrdèsed) hogy te minden miatt cseszteted, azèrt reagál így. Ès a legtöbbje nem jogos. Ebben most lehet pont igazad van, de tudod mikor valaki állandóan kapja az ívet valami miatt, akkor bizony ez lesz a reakció. Ès akkor emellè mèg a drága családod is állandóan kifogásolja valamivel. Csodálkozol?

Fejezd be tènyleg a cseszegetèsèt! Ès akkor lehet, hogy fog figyelni arra az 1-2 fontosabb dologra, amit megjegyzel neki nèha.

A másik, hogy nem tudom mi neked a "szèpen mondás", az, hogy nem kiabált? Mert neked marhára irritáló, kioktató stílusod van, el tudom kèpzelni, hogy herótja van már ebből. Azon csodálkozom, hogy mèg nem hagyott el.

2019. máj. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se cseszegesd az élete az ő kezében van nem a Tiedben! Ez a saját felelőssége az élete felett! Igazad van nyilván aggódsz érte de ne szólj neki csinálja ahogy szeretné!

Nyilván ami a közös háztartást illeti az hatással van rád, így az ételpazarlással én sem értek egyet így ezen a dolgon tudtok úgy változtatni ha inkább megpróbálod vele megbeszélni és megkérni hogy ilyesmikre figyeljen! De naponta ne emlékeztesd minden egyes elesésére ez borzalmas tényleg! Neki sem lehet egyszerű hiszen egyik pillanatról a másikra szörnyen nehéz a diétára ráállni, hagyd hogy először lelkileg felkészülhessen rá!

2019. máj. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!