Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagysok egy fiúba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagysok egy fiúba de elkövettem egy rossz hibát. Mit csinálajaK?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon de nagyon tetszik nekem,és tudom hogy énis tetszek neki de van egy kis bibi. az hogy van egy bnője pár napja de mondta nekem hogy nem szereti.És voltam bulizni és ott volt Ő is és rámjött az 5 perc és lenéztem, azt amikor ez volt akkor ő a bnőimmel elkezdett kavarni de közbe engem nézett és nézte hogy felzabál a féltékenység.

Mit csináljak?

Hogy jöjjek össze vele?


L/24


2010. júl. 6. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hát, ne játszátok tovább ezt a hülyeséget, hanem ( picit ciki) de valld be hogy rosszul reagáltál, és nemérted, hogyha nem szereti , minek jár vele, hiszen ottlennél neki te :) próbáld meg vmi hasonló dumával :)
2010. júl. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg tetszel neki és a barátnőjét már nem szereti akkor már rég veled lenne ha tényleg igy érezné... Sajna, szerintem csak egy kis játszadozásra vágyik, főleg a szerint, hogy leirtad a barátnőiddel kezdett kavarni! Ez olyan gyerekes az ő részéről, de inkább jobb ha te is kinyitod a szemed! Kinek kell olyan pasi, akki még csak viccből is kavargat a barátnőiddel! Nem az oviban vagyunk, vagy ő lehet ott van!
2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!