Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már nem szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már nem szerelmes jól gondolom?

Figyelt kérdés

Egész nap hívogat telefonon, de mikor lenne lehetőségünk h találkozzunk, akkor nem nagyon aktív. Nem töri magát. Tölem se várja el.

Aztán mikor felhív jön a nyáltenger h én vagyok az egyetlen szerelme, akarom e őt, mennyi hely van neki a szívemben. Az elején poén volt, de mostmár így minden nélkül h alig találkozunk egyrészt bánt vele másrészt a plafonon vagyok tőle ha meghallom.

Ez h.ülye? Miért jó ez, mire jó ez?



#szerelem #nyál #romantikus mondások
2019. máj. 6. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%

Az nem lehet, hogy:


- fáradt

- nincs pénze

- családi gondja van

- munkahelyi gondja van

- ...


Bár a kérdés alapján amilyen stílusod van, örülj, hogy egyáltalán elvisel!

2019. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezek alapján te nem tünsz szerelmesnek
2019. máj. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
En is mondok romantikus dolgokat. De én teszek is bele valami, míg nála csak a szavakat érzem, mert például múlt héten lett volna lehetősége látni engem, mind a kettőnknek úgy volt időnk. Direkt nem szólt róla hogy szabadnapja van, elmemt csatangolni a haverjaival úgyhogy őket minden nap látja. Mikor nekem szabadidőm van mindig ő az első.
2019. máj. 6. 18:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Actions speak louder!!

Az egy dolog, hogy mit mind. A lenyeg, hogy mit tesz.

2019. máj. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ott a pont utolsó, ugyanígy gondolom. A szát jártatni elég egyszerű. Nem nagyon tudom mit lehetne tenni ilyen helyzetben.
2019. máj. 6. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum ha nem tesz érted csak tartogatni akar ,de haladni sehova akkor felejtsen el.
2019. máj. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy bizonyítani is kéne!
2019. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De ha már ultimátumot kell adni az igen szomorú. Én tényleg azt akarom h boldog legyen, meg én is. Nem tudom, ez nrm olysn nehéz, szereted vagy nem, akarsz e vele lenni vagy sem. Az ultimátummal tán nyerek pár hónapot, de minek
2019. máj. 6. 20:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi akik válaszoltatok
2019. máj. 6. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire tudod, hogy menthetetlen, akkor valóban, miért nem szakítasz?


Márpedig ha nem szakítasz most, akkor marad az ultimátum:

vagy változik a helyzet és cselekvéssel, viselkedésével is kimutatja, hogy szeret, és keres, nem csak mondogatja miközben nem keres.


Igazából idő kérdés,e mikor telik be a pohár amúgy is. Viszont az ultimátum valóban nem ér semmit, ha te sem csinálsz semmit, csak mondod. Akkor valóban nincs értelme, mert maga sem veszed komolyan, másrészt a másiknak is komolytalan leszel és ugyanúgy le fog tojni. Szóval csak úgy adj ultimátumot, ha valóban szakítasz a következő ilyen passzivitás sorozatnál.

2019. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!