Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadnád, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadnád, ha a barátnőd leragadna bolti eladónak, kasszásnak?

Figyelt kérdés

Amikor befejeztem a gimnáziumot, nem tudtam rögtön egyetemre menni, el kellett menjek dolgozni. Vendéglátóztam, pincérkedtem, kasszában dolgoztam, lényegében 4 év az életemből ilyen munkakörökben telt.

Most egyetemre járok. Szeretem, de szakot kellett váltanom menet közben.

Tehetségem van a nyelvekhez (5 idegen folyékonyan), ilyen irányban tanulok, de még annyira nem látom, hol a vége, vagy hogy pontosan mit fogok csinálni, miután végeztem.

Néha konkrétan hiányzik a régi állásom, nem hozott ugyan sokat, de legalább láttam a végét annak, amit csinálok, tudtam, hogy dolgozok, elégedettek velem, kifizetnek, a szabadidőm meg arra fordítom, amire szeretném.

Most olyanom, hogy szabadidő, nincsen, fogalmam sincs, mi lesz a feladatom, ha munkába állok a szakmámban (tudom, szakgyakorlat, de mivel 1,5 után újrakezdtem más irányban, az még nem most lesz), szóval, teljesen ködös és homályos minden.

A barátom egyáltalán nem szeretné, ha suli mellett visszamennék valahová eladónak, mert szerinte hajlamos vagyok leragadni, és kár lenne értem.

De néha úgy érzem, az munka volt, valami, amiért fizettek...az egyetem meg...


2019. máj. 7. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
84%
Ott lehet a baj, hogy családban nincs diplomás és ezért a család úgy gondolja, hangoztatta a munka az nem az irodában van. Pénztáros, árufeltöltő, kapálás, stb, az munka. Irodai nem. Szerintem ezt hallottad gyerekkorodtól fogva otthon.
2019. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%
Őszinte leszek. TELJES mértékben elfogadnám. Azért mert ugyan olyan helyzetben vagyok mint te. Nem tudom mit szeretnék dolgozni, mi az a szakma ami érdekel, amit szívesen végeznék úgy életem végéig vagy akármi... nehéz a jövőkép így persze hogy járnék vele. Mivel ismerem magam, tudom milyen világot élünk és hogy milyen nehéz a mai világban eldönteni mit akarj dolgozni, szerintem ez teljesen elfogadható és érthető dolog. Nem a munka mutatja meg egy ember értékét egyáltalán. :) 21/F
2019. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!