Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz kasszásnak lenni?

Mennyire nehéz kasszásnak lenni?

Figyelt kérdés

Alapból nem szeretek pénzzel dolgozni, mert félek mi van ha rosszul adok vissza stb, viszont a mai modern pénztárgépek kijelzik, hogy mennyi a visszajáró, azt meg nem nagy dolog kiszámolni.


Úgy összességében érdekel, hogy mennyire nehéz, felelősségteljes stb munka ez.


2016. okt. 1. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
minimálbérért nem nagyon jó munka. Az a vicc, hogy elvárják a cégek hogy az ember brutto 122.000 Ft-ért még dolgozzon is meg odafigyeljen meg gyorsan is csinálja. Ennyi pénzért szarni kell mindenre ennyi
2016. okt. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem, a cegek szeretnek 122000-et fizetni arra, hogy lobald a labad meg ne jarjon a kezed.


Te vagy az a fajta ember, aki 200 nettot akar keresni, de semmit nem tud felmutatni, a minimalber meg budos neki. Az ilyet nem sajnalom, amikor nincs mit ennie.


Milyen munka? Hat en inkabb bufeszerusegben voltam, az kicsit masabb, meg nincs kiszamolos penztargep, ott figyelni kellett.

Szerintem penztarban monoton a munka, elulod a feneked, jar a kezed es kb. ennyi. Legyel kedves, koszonj a vasarlonak, huzd le a cuccat, vedd el a penzt, szamold meg, tedd el, adj vissza, koszonj el. Kb. ennyi naponta sokszor. Na meg az esti leszamolas.

2016. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

igazából már van egy munkahelyem, csak szakmán belül nem találok másodállást és erre gondoltam.

egyébként én is azt csinálom amit a 2. válaszoló írt. köszönök, megcsinálom a dolgom és viszont látás.

2016. okt. 4. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!