Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most őszintén, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, szerintetek normális a barátom, ezèrt akart szakìtani?

Figyelt kérdés

esküszöm most vagy èn kattantam be vagy nemtudom, de ezt a sztorit muszáj kiìrnom, hogy más mit szòl?!


a párom külföldön van, èn megyek utána 1 hèt mùlva. ott akarunk házat venni. ő már kinnt van 2 hete. mondtam neki hogy menjen el nèzni házakat, küldjön nekem kèpeket addig. el is ment, találtunk egy szèp házat ùgy volt hogy megvesszük.beszèlt az ügynökkel meg minden. az utolsò pillanatban viszont szinte ajándèk áron találtam egy másik házat, ès a mellett voksoltam. sztem jogom van több ingatlant megnèzni ès dõnteni hogy mire költöm a pènzem, na de ő elkezdte mondani, hogy most mit mondjon az ügynökek stb. azt hozzáteszem, hogy mèg papìrok semmi foglalò ilyesmi nem volt, csak megnèztük ès mondtuk hogy tetszik, èrdekelne. de nem is ez volt a gond. csak mondogatta hogy most ő mit mondjon az ügynöknek. erre felkaptam a vizet mondtam neki hogy hagyd rám. kikerestem az ügynök számát a neten ès beszèltem vele hogy ne haragudjon, nem tudjuk megvenni mert hirtelen találtunk másikat ès köszönöm a rengeteg erőfeszítést stb.

erre a párom bekattant, hogy hogy mertem beszèlni az ügynökkel az ő engedélye nèlkül, ō nem adott nekem erre felhatalmazást, ès hogy most biztos azt hiszi az ügynök hogy ő nem merte felhìvni megmondani. erre mondom, mièrt, èn nem beszèlhetek vele vagy mi? egy pár vagyunk, mint 1 emberkènt mièrt ne hivhatnám fel?! ès mondom egyèbkènt azèrt hívtam fel hogy elvigyem a balhèt mert vègül èn mondtam nemet, ès az èn döntésem volt, szòval ùgy gondoltam vállalom a felelőssèget ès megmondom. szòval pont hogy sztem jòt tettem ezzel. erre ő minden csùnya szòval illetett, b+, hùzz az èletemből stb, ès szakìtani akart. azòta bocsánatot kèrt de alìg beszèl velem.

ja ès annyira lesokkolt hogy ez miatt akart szakìtani, nem is számìtottam ilyenre, ez sztem egy teljesen hètköznapi normális szitu, hogy annyira lesokkolt, hogy mèg èn ilyedtem meg hogy elvesztem mert szakìtani akart tènyleg ès mèg èn kèrtem elnézést hogyha rosszat tettem ès könyörögtem hogy bocsásson meg. komolyan mondom nem tèrek magamhoz. sztem nem komplett arra jöttem rá. vagy velem van a baj? komolyan sokkot kaptam


2019. máj. 7. 21:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Máshogy gondolkotok az együttélésről, tuti, hogy nem vennék házat közösen egy ilyen emberrel.
2019. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem te vagy a nem normális ha vele maradsz.
2019. máj. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!