Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, egy kis segítség?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a párommal. Én 23 ő 25 éves. Minden jól ment, de akadtak nehézségek. Sosem beszéli meg velem mikor akar találkozni legközelebb, azért nem hozom én szóba, mert ő van jobban elfoglalva, neki kell tudnia mikor van ideje. Szakít rám időd este mikor már nem tud mit csinálni, vagy esőben mikor szintén semmi dolga. Folyton csak a haverokkal van. Többet találkozik velük, mint velem. Ha mondom neki ezeket, csak harag és veszekedés van belőle. Szerintetek én reagálom túl? Hagynom kéne rá és várni hogy jobb legyen?
2019. máj. 8. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már 3 után sem te vagy a legfontosabb, akkor mi lesz később?
2019. máj. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapnál haverok előbbre valók, nem sok jót jósolok a kapcsolatnak.
2019. máj. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

„Minden jól ment, de akadtak nehézségek.” – azt írod.

Mi ment jól?

Fontosabbak neki a haverok, mint Te, és ha ezt szóvá teszed, még ő haragszik meg?

Három hónap, az még új kapcsolat, ennyi idő alatt ide kell eljutni?

Minek vagy vele? Miért ragaszkodsz hozzá, ha Te nem számítasz neki?

2019. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!