Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom féltékenykedni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom féltékenykedni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A barátnőm egy fiúval szokott beszélgetni Facebookon.Ezzel semmi gondom sem lenne,mert miért ne lehetne fiú barátja?!,DE A srácnak bejön,ezt mondta is neki,meg mostanában előfordult már,hogy később ír vissza nekem,mint általában,később nézi meg az üzenetemet.Az normális,ha féltékeny vagyok?!Már beszéltem vele róla,mondtam neki,hogy ez rossz nekem,de ő mondta,hogy csak barát,meg nem jönne össze vele,meg semmi.
2019. máj. 8. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Jah persze tipikus süket duma hogy csak barát és nem jönne vele össze. Amint elhagynád már össze is jönne vele. Teljesen normális az ahogyan érzel és féltékeny vagy.
2019. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Minek neked kapcsolat, ha a másikat hazugnak nevezed? A saját önbizalomhiányod miatt azt se hiszed el, hogy ha a másik igazat mond, mert már azonnal kételkedsz abban, hogy tényleg igazat mond neked?

Miért nem lehet neki elhinni, hogy csak haverok?

A kapcsolatotokkal minden rendben van?

2019. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azzal sem érnék semmit,ha ezt megtiltanám neki,ha akar úgy is beszel majd vele.Nem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy nem kéne.
2019. máj. 8. 14:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem olyan régóta vagyunk együtt,minden rendben van ,igen!Csak nekem ez fura,mert én direkt nem beszélek más lánnyal,mert tudom,hogy neki sem esne jól,pedig tudnék.Mindent elmond nekem,egyből mondta őt is!Itt tenyleg nem azzal van a baj,hogy fiuval beszelget,hanem ,hogy bejön ő a fiúnak.
2019. máj. 8. 14:51
 5/7 Fruzs33 ***** válasza:

Elvileg kevés százalékkal,de ritkán vannak ilyen esetek.

A fiúnak bejön a barátnőd.Az már kérdéses,hogy neki is.

Igazad van abban,hogy nem érdemes megtiltani a beszélgetést.

Ez mind a csajszin múlik.

Mondjuk nekem sem tetszene fordított esetben.

Az én párom megírta egy pasinak,hogy ne írogasson,és ne keressen engem,azóta nem is beszélünk.

Egy kicsit te is a sarkadra állhatnál.

2019. máj. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az onbizalomhianyod a problema. Azon dolgozz. 2019-ben nemtol fuggetlen baratsagok vannak.
2019. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A baratnod tudja, hogy a srac odavan erte, tudja, hogy ez neked szarul esik, megis irkal vele... Tok jogos. Egy eretlen tinipitsanak, aki minden figyelmet meg akar kapni, nem fog valtozni.
2019. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!