Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem burkoltan megfenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem burkoltan megfenyegetett?

Figyelt kérdés

Szeretnék kilépni a házasságból. Mikor ezt bejelentettem, azt mondta, hogy a gyerekek miatt együtt kellene maradnunk és egy idő után úgyis kibékülnénk.

Ez önmagában nyilván semmit sem jelentene, de a konfliktus során, ami miatt válnék, egyszer megfenyegetett, hogy ellenem uszítja a gyerekeket.

A történet annyi, hogy az apja a munkáltatóm, a testvére a munkatársam, aki lopott egy nagyobb összeget a cégtől és amikor feltűnt a hiány, megpróbálta rám kenni. Nyilván mindenki neki hitt, az egész család porig alázott, rendőrt hívtak rám és ekkor hangzott el a gyerekekkel való fenyegetőzés is. Most, hogy lebukott a sógorka, mindenki békülne, de én meg nem vagyok hülye.

Ennek fényében lehet burkolt fenyegetés, hogy megint a gyerekeket hozta fel?


2019. máj. 8. 15:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem világosítsd fel, hogy a fenyegetőzésével épp az utolsó lehetőségeket játsza el hogy valaha közel kerüljetek egymáshoz. Egy kedves nőhöz lehet vonzódni, egy sárkányhoz meg nem.
2019. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A gyerekek miatt gyakran kell majd egyeztetnetek és normális viszonyban együttműködnötök. Nyilván nem akarsz kiszállni az életükből, de a feleségedtől külön életet (és gondolom külön munkahelyet) szeretnél.

Az, hogy a gyerekek miatt maradjatok együtt én nem érzem fenyegetésnek, csak a benned lévő rettenetes érzés konzerválása lenne.

Talán költözz külön, akár válás nélkül és ha jobb így akkor add be a keresetet.

2019. máj. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rockarc ***** válasza:

Eljatszotta a bizalmadat, de majd hozzaszoksz? Eredeti gondolat. Ugy latszik nem is tul ertelmisegi, hogyha egyaltalan ilyen eszebe jutott plane, ha ki is mondta. Gyanitom az erkolcsi merceje nem is fogja meggatolni abban, hogy meg is tegye, amivel fenyegetett. 9 eve tortent hiba, szegeny gyerekek szivjak meg, akar egyutt maradtok, akar szetmentek. Ahogy korabban irta valaki, erre meg nem szuletett jo megoldas. Van az szint, ahol valamelyik szulo boritja az asztalt a sajat erdekeben, es nincs tekintettel se a masikra, se a gyerekekre, se barki masra. Onzosegnek hivjak.


43F

2019. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!