Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem nem kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem kívánja a szexet, hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Ha szexről van szó, 99%-ban én vagyok a kezdeményező. Pedig már mondtam neki, hogy néha ő is elindithatná a folyamatot. Nem értem mi lehet a probléma, mindig figyelmes vagyok, sosem hagyjuk abba, amíg nem lesz neki orgazmusa, probálom folyamatosan változatossá tenni az együttlétet. 7éve vagyunk együtt, az első két évben szinte napi rendszerességgel együttvoltunk.

Jó, kiállású, sportos testalkat vagyok, folyamatosan adok magamra. Mégsem veti rám magát. Van egy 1éves kisfiúnk, lehet valami hormon probléma? Mit tegyek?



2019. ápr. 9. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Még szoptat? Akkor lehet az miatt, vagy fáradt.
2019. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok kettesben programokat. Simán lehet, hogy csak fáradt.
2019. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%
keress neki másik hímet
2019. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%

Hidd el, hogy nem a Te feleséged az egyetlen, aki ilyen beállítottságú. Egy-két barátom elmesélte nekem, hogy a feleségükkel hasonlón vannak, mint Te. Ha a férj kezdeményez, akkor végtelenül élvezik a szexet, de ők maguk a kezdeményezésre egyszerűen képtelenek.

Én ezt a magatartásukat a neveltetésükben látom. Bizonyára a család és a rokonság ilyen hozzáállást ojtott beléjük: a királylány várja csak be szépen a királyfit hófehér paripán, de mást ne csináljon, csak várjon.

Hozzáfűzöm még, hogy akiket említettem már évtizedek óta, az említettek dacára is, boldog házasok. Békülj meg ezzel a sorssal.

F.

2019. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen feleség vagyok, elég komplex a dolog, amit igazából meg sem tudnék magyarázni...
2019. ápr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
minden nő ilyen, idő kérdése
2019. ápr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyrészt minél több ideje van együtt a pár, annál ,,megszokottabb" a szex.Szerintem és van hogy ritkul is.Én speciel egy 17 hónapos kislány anyja vagyok aki még egy éjjelt sem aludt végig a születése óta.HA megkérdeznék tőlem szexelni vagy aludni szeretnék, hát bevallom az utóbbit.Nyilván a párod is fáradtabb.Nem tudom mennyit segítesz neki a fiatok körül, talán kicsivel többet tehetnél hogy tudjon pihenni ,feltöltődni és esetleg úgy kedve is lesz.(ha esetleg eddig nem sok mindenben vettél volna részt)De amíg szoptat addig ne várj csodákat.(már ha szoptat)
2019. ápr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoptat, és pláne nem menstruál még újra, az simán okoz ilyet, mert hormonálisan olyan, mint a menopauza. Meg a kialvatlanság is elég gyakori ok. Előbbin több udvarlással és hosszabb előjátékkal tudsz segíteni (sok dicséret, látszólag indok nélküli hátmasszázs vagy vacsorakészítés...), utóbbin, ha néha te kelsz a gyerekhez vagy legalább hétvégén elviszed fél napos játszóterezésre (és nem azért, hogy nyugodtan tudjon addig takarítani). És ne ess kétségbe, ez jó eséllyel csak egy korszak, változni fog, ahogy a gyerek önállóbb lesz, és le lehet néha passzolni.:)
2019. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Saját taoasztalatom:


6 hónapra a szüles utan visszafogytam, de az apuka kijelentette hogy ez igy neki már más hogy apa lett, és hagyjam békén "ne másszak" rá. Ugye nem kell mondanom, hogy soha többé nem kezdeményeztem.

A másik ok a fáradtság. A szex a nőknél az agyból indul, ha ott "foglalt", akkor nehéz lesz beindítani.

+ szoptatás is lehet.

Sok oka van sajnos.

2019. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha még szoptat, akkor neked is szoptatnod kell, ha érted mire gondolok. Igazi férfi nem vár sokáig a nőre, hanem elveszi/megszerzi amit akar. Ha megteszed, az asszony is tisztelni fog téged...
2019. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!