Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Téged zavarna ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha a barátnőd csücsörítős, mellkirakós, vagy szexi ruhás kepeket posztolna a facebookon többnyire, és 1 nap 5-10 képet kirakna magáról?

Figyelt kérdés
Huszonéves korosztályról van szó

2019. máj. 10. 01:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mivel nem vagyok fenn azon a szaron de nagyon csodálkoznék, mert ez nagyon nem jellemző rá.
2019. máj. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az előző párja mellett is ezt csinálta, azt hittem mellettem nem fogja (pedig kap jó visszajelzést tőlem) de mégiscsak csinálja. Egész nap csak posztol minden idézetet vagy valamit mikor egy perc ideje van. És elengedhetetlen a napi 5 kép ami alatt nyilván nem egy férfitársam megnyilvánul
2019. máj. 10. 10:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Mint nő, írom ezt. Egyik régi barátnőm csinálta ezt, lájkkurvulásnak hívtam, bocsi a csúnya szóért. Ő azért csinálta, mert tetszelegni akart a paliknak, szerette, ha minél több pasi csodálta, kívánta, írkált a képeihez. De mikor kapcsolata lett, ő legalább abbahagyta.. Szerintem nem szép dolog tőle, ha melletted tetszelegni akar a hapsiknak.
2019. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!