Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője úgy, hogy gyakorlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője úgy, hogy gyakorlatilag lenézi a munkámat, és emiatt velem akarja csináltatni a házimunka nagy részét?

Figyelt kérdés

Párom burkoló és festő, én pedig diplomás vagyok és HR-esként dolgozom, azon belül toborzóként. Egyre többször sérteget, szerinte nem értelmes munka, amit csinálok, amikor megkaptam a mostani pozíciómat, akkor még nevetgélt is, hogy én milyen alapon döntöm el a pszichológus diplomámmal azt, hogy egy IT-s állásra ki a megfelelő ember, és tulajdonképpen vérlázító a szakma. A munkahelyemre csak úgy hivatkozik sokszor, hogy "szépségverseny".

A házimunkát állandóan elvárja tőlem, mert szerinte én nem fáradok el annyira, mint ő, ezért csináljak meg hétköznap mindent.

Nekem nagyon kezd elegem lenni, ráadásul régen nem volt ilyen...

Már a szakításon gondolkozom.


25/N

28/F


2019. máj. 10. 22:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy még mindig vele? Normális vagy egyáltalán?
2019. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Nem túl régóta ilyen még, és egyelőre sokkban vagyok...
2019. máj. 10. 22:26
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
jövője? Na ne viccelj...
2019. máj. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
22%

“én milyen alapon döntöm el a pszichológus diplomámmal azt, hogy egy IT-s állásra ki a megfelelő ember,”

A stílusával nem, de a mondanivalójával 100%-ig egyetértek.

2019. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Lehet direkt az a célja hogy te szakíts vele.
2019. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Akkor el fogja érni a célját...
2019. máj. 10. 22:30
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Keress egy jo tenyeres-talpas malteroslányt és mutasd be neki és hagyd ott a bunkoját!
2019. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
Majdnem beugattam hogy "kamu". Aztán rájöttem, hogy ismerek ilyen párt hasonló félállás, férfi akkor sem végzett házimunkát amikor munkanélküli lett. Gyerekuk is lett, minden teljesen a nőre maradt, nagyon megromlott a házasságuk. Komolyan képtelen vagyok felfogni ilyenkor hogyan tudtok egyáltalán bármilyen szeretet erezni egy ilyen ember irant.
2019. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Lassan már sehogy. Eddig csendben volt. Egyetem mellett gyakornokként dolgoztam, arra nem szólt semmit, és a házimunkát is tisztességesen felosztottuk. Aztán lediplomáztam, és kicsivel később elhelyezkedtem a mostani pozíciómban, és azóta fordult ki magából. Egyelőre sokkol, hogy pont tőle kell ilyeneket hallgatnom, igazából tudom is, hogy bőven szakítóok, amit csinál, csak megerősítésre van szükségem...
2019. máj. 10. 22:36
 10/27 anonim ***** válasza:
93%

Feltehetően ha pszichológus, diplomája van, ért az emberekhez, és egy állásnál több szempont döntő nem csak szakmai tudás, az úgy is kiderül.


Vagy nagyon mások vagytok, vagy neki van kissebségi komplexusa, ezért a te önbecsülésedet rombolja.

Beszéljetek, aztán kiderül, kinek mi a legjobb.

2019. máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!