Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője úgy, hogy gyakorlat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője úgy, hogy gyakorlatilag lenézi a munkámat, és emiatt velem akarja csináltatni a házimunka nagy részét?

Figyelt kérdés

Párom burkoló és festő, én pedig diplomás vagyok és HR-esként dolgozom, azon belül toborzóként. Egyre többször sérteget, szerinte nem értelmes munka, amit csinálok, amikor megkaptam a mostani pozíciómat, akkor még nevetgélt is, hogy én milyen alapon döntöm el a pszichológus diplomámmal azt, hogy egy IT-s állásra ki a megfelelő ember, és tulajdonképpen vérlázító a szakma. A munkahelyemre csak úgy hivatkozik sokszor, hogy "szépségverseny".

A házimunkát állandóan elvárja tőlem, mert szerinte én nem fáradok el annyira, mint ő, ezért csináljak meg hétköznap mindent.

Nekem nagyon kezd elegem lenni, ráadásul régen nem volt ilyen...

Már a szakításon gondolkozom.


25/N

28/F


2019. máj. 10. 22:22
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Szakmai szempontok alapján is tudok amúgy szűrni, azzal kezdtük a dolgot, hogy rendesen kiműveltek a pozíciókról és az önéletrajzokban előforduló szakmai kifejezésekből. Kizárólag IT toborzással foglalkozom. És igen, a szakmai dolgokon kívül más szempontokat is figyelembe kell venni, jól mondja az előző.

Ezeket csak így mellékesen megjegyzem.

Nem mintha bárki is meg tudna győzni, hogy kamu a szakmám, vagy nem vagyok kompetens abban, amit csinálok. Csak jót mosolygok magán a témán. Vagyis mosolyognék, ha nem kellene a saját páromtól is ezt hallgatnom.

2019. máj. 10. 22:45
 12/27 anonim ***** válasza:
86%
Minek vagy vele? Ez valami kisebbsegi komplexusos vérparaszt. Nálam csak egy alkalma lett volna sertegetni.
2019. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Kisebbségi komplexusa van mert te diplomás vagy, sikeres. Minél jobban fogsz haladni a ranglétrán annál nagyobb konfliktusok lesznek.

Itt bukik ki a kulturális különbség. Ez jobb nem lesz csak rosszabb. Te bármilyen pozíciót elérhetsz, ő tanulás nélkül nem fog feljebb jutni.


A hűgoméknál ez tettlegességig fajult és elváltak.

2019. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22%

Le lehet pontozni, persze. Egy külföldi cégnél dolgozom, majdnem 7 ezer forintos órabérért, és nálunk nincs HR. A szakmai tudásom miatt vettek fel, nyilván azután, hogy kiderült, tudok csapatban is dolgozni. Ha egy cég ezeken kívül mást is figyelembe vesz, az a saját produktivitását rontja.

Hangsúlyozom, hogy a kérdésben leírt férfi szerintem is szánalmasan viselkedik. Viszont abban igaza van, hogy a HR-es szakma inproduktív.

2019. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%
A személyzetis munka mindig is fontos volt annak ellenére hogy nem produktív.
2019. máj. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
90%
Kisebbségi komplexusa van. Ő egy enyhén nárcisztikus ember, ha kell neked, ülj továbbra is a bréjén. Pszichológiát végzett, tanult nőhöz érzelmi intelligenciában fejlettebb, kompetensebb partner való. 31F
2019. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
58%

Egy pszichológus ilyet kérdez?

Ha ennyi emberismerte nincs, hogy dönti el, hogy alkalmas-e egy ember munkatársnak? Nem a szakmai tudásra gondolok. Rengeteg ember összeférhetetlen. Nem elég, hogy alkakmatlan közös munkára, amellett állandóan furkál, uszít, megjegyzéseket tesz. A párod pl. ilyen. Mit vársz a válaszolóktól. Te vagy a szakember. Szerintem kutyából soha nem lesz kívánatos szalonna. A víz a benzinkutasok nagy bánatára nem keveredik benzinnel. Egy finomlelkű diplomás nő egy tahó szakmunkás prolival.

2019. máj. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
13%
ui. Diplomások között is sok pszihopata van.
2019. máj. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


Ne haragudj, hogy ismeretlenül ezt mondom, de a párod a legtaszítóbb viselkedés mintát mutatja.


Büszkeség helyett irigykedik, tisztelet helyett degradál.


Szánalmas és gusztustalan, hogy a saját önbecsülését, komplexusát relativizálja, olyan módon próbálja megvédeni, hogy téged húz le.

A házi munkát is ezért tolja rád.


Idővel csak rosszabb lesz, ne húzd a szakítást.

2019. máj. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%
Infós vagyok, szerintem is igaza van a témát illetően, mindig fogom a fejem, hogy milyen embereket utasítanak vissza a hozzá nem értesük végett a hr-es kiscsajok. Viszont a pasid tajparaszt és ha tényleg szeretne akkor sose mondana ilyet. Lapát. 27/N
2019. máj. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!