Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rám nem szakít időt, csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám nem szakít időt, csak a gyermekére! Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párom első házasságából született gyermeke olyan neki, mint isten. Bármikor, bármit megtesz érte, és sokat van vele. Velem szinte alig van, együtt élünk, de mindenből kiközösít, együtt és kettesben mennek minden hová, velem alig. A főállásunkon kívül itthon is maszekol, mindig azt csinálja, amikor a gyerek itt van, csak a szórakozás megy. Én meg foglaljam el magam. Ráadásul az utóbbi időben csúnyán és gusztustalanul beszél velem, és már testi bántalmazás is volt amiatt, hogy próbáltam neki mondani, egyszer ne hozza már el a kislányt,csináljunk valamit kettesben. Szép és igényes nőnek mondanak, fiatal is vagyok (28), szóval nem értem, miért nem viszonozza az érzéseimet. Ő 42, elvált. Mikor megismerkedtünk, mennyasszony voltam, már nem volt jó a kapcsolatom, és miatta leléptem, mindenemet, az egész életemet otthagytam miatta. Beleszerettem, akkor azt hittem, ő is. A csillagokat leígérte az égről. Hogy ő majd mennyit lesz velem, hogy fog engem szeretni... nem tisztel, csak a gyerekét magasztalja. 5 éves a kislány, de még eteti és kakiltatja, pisilteti... Nekem ez már beteges. Ti mit tennétek? Egyébként a háztartást rendben vezetem, mindent megcsinálok.

2019. máj. 11. 11:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és én már szeretnék férjhez menni lassan, saját gyermeket, stb... biztos állásom van, van megtakarításom stb.
2019. máj. 11. 11:50
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Mi a gond? Te választottál az exvőlegényed és eközött a kapcsolat között. Tudod, ha van egy nagy rakás sz...r kapcsolatunk, azt nem kell feltétlen egy még nagyobb rakásra cserélni csak azért, hogy egy percig se legyünk egyedül.


Liánozás mindörökké?

2019. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Már ott nem állja meg a helyét a dolog, hogy csúnyán beszél veled és bánt.

Valószínűleg bűntudata van, amiért ott hagyta a gyerekét, azért próbál mindent megtenni érte és minél többet vele lenni.

Szerintem vegyél erőt magadon és addig hagyd ott, amíg ő nem rak ki kék-zöld foltokkal.

2019. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem ő hagyta ott. A felesége hagyta ott őt egy másik fiatal férfiért, akivel azóta is élnek.
2019. máj. 11. 11:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben mégrosszabb a helyzet, mert valószínűleg kötik érzelmi szálax az exhez is. Volt egy élete, egy megteremtett otthon, család, aztán kidobják.

Nyilván veled próbált új életet kezdeni, de úgy tűnik nem sikerül neki.

Sajnos itt te vagy a múltja áldozata.

2019. máj. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Nem èrtem. Igènyes nőnek tartod magad. Akkor mit keresel egy hozzád kèpest vènember mellett, aki meg sem becsül, sz.rik rád, bántalmaz?

Otthagytam a vőlegènyed "miatta", semmi gond, az a kapcsolat saját elmondasod szerint sem volt már jó, úgy sem lett volna belőle èrtelmes házasság. Attól mèg nem kell lehorgonyozni egy másik fős kapcsolatban. Megpróbáltam, nem működik, ne vesztegesd tovább rá az időd.

2019. máj. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Istenem. Ez a Moónika show tessík mondani kírdező drájga
2019. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt az normális, hogy minőségi időt tölt a gyerekével, és hogy mindent megtenne érte. Ha ezt nem fogod fel, akkor hiába akarsz gyereket, dunsztod nincs az anyaságról.


Másrészt nem egészséges egy eljegyzésből egyből egy vénember farkára átugrani. Egy szakítást meg kell "gyászolni". És az sem ártott volna, ha vagy annyira felnőtt, hogy felbontod magadtól az eljegyzést, ne csak akkor, mikor van már más.


Harmadrészt nem valószínű, hogy egy 42 éves elvált pasi akar még esküvőt meg gyereket.


És végül: aki megüt, annak ki kell tenni a szűrét gondolkodás és mérlegelés nélkül, mert erre se magyarázat se bocsánat.

2019. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Házasságot és gyereket akarsz. De ugye nem vele, ebbe a foshtengerbe? Minél előbb költözz el tőle! Ismerkedhetsz mellette is, de látod, milyen az a pasi, akit nem zavar, ha még kapcsolatban vagy.
2019. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#4 Nem tudom, hogy a szövegértéssel vagy az empátiával van-e gond: tök mindegy ki hagyott el kit. A gyerek szív miatta, iszonyatos törés ez egy apa-lánya kapcsolatban. És igen, bűntudata van miatta, hogy nem tud úgy vigyázni rá, úgy foglalkozni vele, mintha együtt élnének.


Mivel kezet emelt rád, a helyedben úgy lelépnék, hogy porzik utánam az út. Egyébként sem tűnik élhetőnek a kapcsolat:

- neked nem sikerült megértened a kapcsolatát a lányával, hogy mit mért csinál és tiszteletben tartanod a kapcsolatukat

- ő meg nem föltétlenül állt készen egy párkapcsolatra

2019. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!