Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmas lennék neki?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején napjában többször is szeretkeztünk, majd ahogy telt az idő azon kaptam magam, hogy csak reggel kívánja, máskor nem vevő rá. Általában én kezdeményeztem a szexet napközben de vevő volt rá, mostanában pedig már ha kezdeményezek visszautasitast kapok, és már reggelente se vagyunk együtt, ez 6 hónap alatt. Általában az a kifogása, hogy fáradt, egy helyen dolgozunk, 8 óra ülő, könnyű munka..

Aktív vagyok a szexben, sok pózt alkalmazunk, szép és csinos nő vagyok, viszont nincs nagy mellem, egész picik, az előző barátnői ducik voltak óriás mellekkel, amiket imádott, volt velük cici szex, anál szex, én arra nem vagyok vevő, a kis mellem miatt pedig nem tud cici szexelni velem. Úgy érzem unalmas lehetek neki az előzőekhez képest, vagy rosszul gondolom? Heti egyszer-kétszer vagyunk együtt de azt is én akarom. Én 26 vagyok, a barátom 31 éves. Mostanában megjegyzi, hogy miért nem éltem ki magam én is fiatalon, miért vele akarom? Nekem az előző párommal nem volt jó a szex, 6 évig voltunk együtt, a mostani párommal jó, de nem akar velem. Az előző két pasim mindig kívánt, éjjel nappal akarták, csak ő nem akar.

Mit gondoltok?


2019. máj. 12. 09:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Èn sem akarok már annyi szexet.A testi igènyem megvan rá de csak reggel.Ezt rendezem magamnak de nappal nem vàgyom a szexre.32 F
2019. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azonosak az igényeitek, más a vérmérsékletetek. Ennél még én is több szexet igényelnék mint amit te kapsz, pedig jóval idősebb vagyok nálad. Egyszerűen nem passzoltok.
2019. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Az,hogy ha a kapcsolat elején-ami csupân fél éve volt-naponta többször is lefeküdtetek egymással,és most még jön azzal is,hogy miért nem éled ki magad,akkor a fâradt vagyok valóban csak kifogâs.És nem gondolom,hogy a libidója csökkent szinte zéróra hirtelen.Vagy van valakije,vagy csak simán nem akar már veled lenni,hisz még bedobja az éld ki magad dumát is.Azt mondjuk nem gondolom,hogy a tested miatt történik ez.
2019. máj. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Együtt élünk két hónapja, nem hiszem, hogy lenne valakije.
2019. máj. 12. 09:35
 5/24 anonim ***** válasza:
Attól még lehet....De kérdezd meg tőle mi a baj,elsősorban.Ne Te döntsd el magadban,vagy más,hogy megunt.
2019. máj. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Beszélek vele mindenképp, de nem lesz eredménye, ismerem sajnos..
2019. máj. 12. 09:42
 7/24 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, nyíltan, ez a legtisztább megoldás. Felesleges találgatni.
2019. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%
Minden nő ilyen egoista? Nem csoda ha a párod megunja ezt az egészet.
2019. máj. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Te is közölheted,hogy mik az igényeid.És ne hagyd hogy lerázza a témát.Fél év azért kevés,hogy megismerj valakit rendesen.De az is megoldás lehet hogy maradj vele is 6 évig ,és szenvedj a nem kielégitő mennyiség miatt.
2019. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Én egoista? Nem csókolózunk mert ő nem akar, én orálisan kényeztetem, mert elvárja, de ő engem nem, mert nem szereti csinálni,még kézzel se csinálja nekem, ő elmegy én meg pislogok.. Minden úgy van, ahogy ő akarja, azt mondja ő a főnök, de tényleg egoista vagyok..
2019. máj. 12. 09:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!